ArtHuss Collection

ArtHuss Collection

Від заснування ArtHuss спеціалізується на книгах про мистецтво і постійно розширює тематику.

Видавництво не обмежується лише перекладною літературою, але співпрацює із українськими мистецтвознавцями та літературознавцями, публікуючи їх оригінальні авторські дослідження.

Серед тематики книг: історія мистецтва, інтерв’ю з світовими («33 митці у трьох актах») та українськими («25 років присутності. Сучасні українські художники ») художниками, приклади із життя творчих людей («Думай як митець»), біографії художниць («Неймовірні. П'ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію», «Пройти крізь стіни. Автобіографія Марини Абрамович»), специфіка фінансового боку арт-світу, аукціонів («Помаранчевий надувний пес») та арт-дилерів («Галерея пройдисвітів»)... Усі книги видавництво друкує у власній типографії Huss, оскільки вони містять велику кількість ілюстрацій, тож важливо підібрати якісний папір і забезпечити детальну передачу кольорів. Книга «Графічні стилі», наприклад, налічує більш ніж 700 зображень, які відтворюють еволюцію дизайну від вікторіанських часів до сьогодення.

Окрім мистецтва, у ArtHuss є книги про моду («Хочу в fashion, «Всередині Vogue»), літературу («365. Книжка на кожен день, щоб справляти враження культурної людини»), історію макіяжу («Писана краса: Історія макіяжу»), телебачення та специфіку реаліті-шоу («Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн»), дизайн інтер’єру («Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити»). У 2019 році видавництво ArtHuss почало співпрацю з комікс-студією Spring Comics, так вийшли друком українські комікси авторства Олександра Корешкова «Колодроїд» та «Захар Беркут: Легенда».

Серія «Креативна кар’єра», заснована видавництвом, покликана допомогти спеціалістам креативної індустрії вдосконалити навички і досягти кар’єрних успіхів. Наприклад, книги для дизайнерів: праці Дона Нормана, серія книг професійної літератури «Основи. Графічний дизайн», видання для ілюстраторів від Дерека Бразелла та Джо Девіс.

Видавництво ArtHuss активно бере участь у книжкових фестивалях в Україні та міжнародних ярмарках, де обирає актуальні та сучасні видання для друку.

ArtHuss Collection - це лімітований мерч видавництва з унікальним дизайном, який розкриє ваш характер або читацькі вподобання.

Наверх