ілюстрація анімація підбірки персоналії

10 неймовірних GIF-художників, від робот яких неможливо відірватися

10 неймовірних GIF-художників, від робот яких неможливо відірватися

Бути такого не може, щоб ви ніколи не бачили гіфок. Вони усюди! З кожного куточка Інтернету на вас визирають безкінечні котики та персонажі улюблених серіалів. Але це тільки верхівка айсбергу! Зробити Гіфку може кожен, проте щоб створити справжній шедевр GIF-мистецтва, вам необхідно розумітися на анімації. Для цього, наприклад, можна прочитати книжку “Анімація” Ендрю Селбі

Але я щось відволіклась.


Якщо ви читали текст “На стику анімації та ілюстрації: GIF як мистецтво”, то вже знаєте про існування цілої арт-течії, у якій митці обрали для себе GIF як формат для самореалізації. Сьогодні ми хочемо познайомити вас з яскравими представниками цього творчого напрямку.


1. Джо Маккарон (Joe Maccarone)
2. Арімура Тайші (Arimura Taishi)
3. Карл Бертон (Carl Burton)
4. Сачин Тен (Sachin Teng)
5. Ян Хуа Чунь (Yang Hua Chun)
6. Гійом Куркдіян (Guillaume Kurkdiian)
7. Робін Дейві (Robin Davey)
8. Коді Вальзел (Cody Walzel)
9. Себастьян Тібо (Sebastien Thibault)
10. Рафаель Варона (Rafael Varona)1. Джо Маккарон (Joe Maccarone)

Джо Маккарон - ілюстратор, який живе і працює в Балтиморі. Джо має ступінь бакалавра з образовчих мистецтв, яку отримав у коледжі мистецтв Мерілендського інституту. Він - гарний приклад того, що зовнішність художника не завжди корелює з його роботами. Усміхнений та приємний “свій хлопець” на фото створює темні та моторошні зображення.2. Арімура Тайші (Arimura Taishi)

Молодий графічний дизайнер з Токіо став відомим після того, як вигадав квартет космічних хом’ячків під назвою Bluehamham. Музичні відео, де маленькі сині пухнастики грають на музичних інструментах чи танцюють стали вірусними у мережі. Так, з короткої анімації виріс успішний проект. Сьогодні у Bluehamham сотні тисяч підписників на Youtube, свій мерч та неймовірна впізнаваність.


3. Карл Бертон (Carl Burton)

Карл Бертон - ілюстратор, 3D-художник та художник анімації та графіки. Фактично масйстер на всі руки Бертон ефективно використовує всі ці навички для створення приголомшливих роботіт. Його стиль - це атмосферні, сюрреалістичні та майже однотонні GIF-файли. Обмежена палітра, яка відрізняє роботи Карла від колег, легко переносить у будь-який дивний світ, що він зображує.4. Сачин Тен (Sachin Teng)

Нью-Йоркський ілюстратор Сачин Тен вміє поєднувати реалістичний шарм та стилізовані зображення, схожі на кадри з красичної анімації. Його унікальний стиль став перепусткою до співпраці зі всесвітньо відомими брендами - такими як Old Spice, Coca-cola, Adidas. Також художник створював зображення для The New Yorker, Fortune Magazine та Disney XD.5. Ян Хуа Чунь (Yang Hua Chun)

У діджитал-малюнках цього художника та аніматора з Китаю відчутний вплив класичної каліграфії та вишуканий ручний малюнок.

Його GIF завжди вирізняються своєю естетикою класичної покадрової анімації та мають той шарм, якого ніколи не буде у сучасної модної флетової графіки. 6. Гійом Куркдіян (Guillaume Kurkdiian)

Цей французький митець поєднує свої навички у фотографії, 2D, 3D та анімацію у своїх роботах. Всі вони мають об’єм та зазвичай сконструйовані за принципами ізометричної ілюстрації, яка сьогодні активно використовується у ігровій індустрії та рекламних проєктах. Серед його замовників такі відомі компанії як Apple, Cartoon Network та Toyota.7. Робін Дейві (Robin Davey)

Робін Дейві - британський ілюстратор, аніматор та режисер, що живе у Берліні. Його роботи поєднують геометричну точність та сміливі кольори з грайливо перебільшеними формами. Його твори одночасно створені під впливом мистецтва середини століття та викликають футуристичне відчуття. Художник не перший рік створює зображення для друкованих, цифрових та ефірних ЗМІ. Також недавно Робін займав посаду дизайнера та співрежисера дошкільного серіалу Hopster Saturday Club.8. Коді Вальзел (Cody Walzel)

Цей автор створює впізнавані роботи, що запам'ятовуються. Він встиг попрацювати у багатьох напрямках: сторібординг, анімація, верстка, створення фону, дизайн персонажів і можливо саме це робить його твори такими атмосферними. Коді займається не тільки гіфками. У його портфоліо є кілька великих анімаційних проектів. Він працював над анімацією у таких мультсеріалах як “Кінь БоДжек” та “Бен 10”. 9. Себастьян Тібо (Sebastien Thibault)

А от Себастьян Тібо створює ілюстрації про сьогодення, у них він дає різкі політичні коментарі до актуальних тем. Він використовує графічні форми, спрощення та інтенсивні кольори для створення символічних та змістовних зображень. У роботах художника дісталося світовим лідерам, він малював про економічі та соціальні явища, створюючи дотепні образи. 10. Рафаель Варона (Rafael Varona)

Рафаель Варона - ілюстратор, аніматор та художній директор з перуанським корінням, який живе та працєю в Берліні та Амстердамі. Навчався в Берлінському університеті мистецтв і спеціалізувався на дизайні рухів та складних анімаційних циклах для телебачення та соціальних медіа. У його анімаціях часто фігурують саме тварини - акули, птахи та інші. Художник розміщує їх у незвичайні обставини. Серед клієнтів Рафаеля такі бренди як Pepsi, Google, Intel, Adobe та Snapchat. Текст Таїсія Ястремська, ілюстраторка


__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх