Видавництво ArtHuss: наша історія

Видавництво ArtHuss: наша історія

Головний камінь спотикання у дослідженнях про мистецтво – заплутана та архаїчна мова. Маючи бажання пізнати нове, інколи складно це зробити, бо доводиться продиратися через текст. Саме тому 15 січня 2016 року було засноване видавництво ArtHuss з метою легко розповідати про складне. Адже у процесі глобалізації мистецтво стало більш доступним: будь-яка репродукція картини поміщається у вашому смартфоні. Захоплення арт-сферою не має бути привілеєм, адже воно надихає. ArtHuss допомагає дізнатися більше про улюблені теми не залежно від віку чи статусу.   

Видавництво стежить за світовими тенденціями культури, тому наші книги висвітлюють актуальні питання, а не застарілі факти. Ми навіть підписані на Інстаграм Деміена Хьорста, аби бути в темі. Звісно, у роботі з людьми творчих професій трапляються казуси. Кажуть, що легше писати та видавати книги про мертвих, ніж живих митців. Але ми йдемо наперекір упередженням і робимо це. Наприклад, при підготовці альбому арт-проекту, де імена мають бути в алфавітному порядку, може знайтися той, хто хотів би бути першим незважаючи ні на що. Проте уміння шукати компроміси та бажання творити долають перепони. Бо важливіша книга, а не складнощі. Тримаючи в руках готове ілюстроване видання отримуєш естетичне задоволення.

Робота в мистецькій атмосфері також дарує несподівані творчі проекти. Наприклад, при підготовці книги Сари Торнтон «33 митці у трьох актах» вивчали процес створення книги. Скільки миль пролетіла авторка, зі скількома художниками говорила… На жаль, серед них не було жодного українського. Так з’явився наш перфоманс «Невідомі» (для Сари Торнтон) інтерв’ю з нашими митцями, які розповідали про себе публіці. Таким чином процес видання книг також перетворюється на творчість та дарує нові відкриття.

За кожною книгою є власна історія грандіозних планів, маленьких невдач, спонтанних рішень та великої насолоди видавати цікавий продукт. І якщо спочатку ArtHuss орієнтувався на візуальну культуру, то зараз стає зрозуміло, що обмежитися нею неможливо! Адже у світі ще більше прекрасного. Мистецький дискурс поширюється і на моду, дизайн, архітектуру… Тож плануємо розширювати тематику видань.

Життєвий простір, наповнений естетикою та мистецтвом у будь-яких проявах надихає людину на творчість в буденності.

Будьте з ArtHuss та розфарбовуйте своє життя яскравими барвами.


__________________________________________________________

Читати «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх