ілюстрація графічний дизайн дизайн про книжки arthuss

Як стати успішним ілюстратором?

Як стати успішним ілюстратором?

Щоб стати ілюстратором достатньо просто гарно малювати. А ще бути трішки менеджером, піарником, економістом, юристом... Звучить лячно, проте стати успішним ілюстратором реально! А як – читайте у новій книзі, яка скоро побачить світ у видавництві ArtHuss.

«Як стати успішним ілюстратором» Дерека Бразелла і Джо Девіса – це не поради теоретиків, які бачили мистецтво лишень у галерея та вміють його аналізувати. Зовсім ні! Це практичні поради від людей, які знають арт-світ зсередини та дослідили всі тонкощі на практиці. Завдяки спробам, помилкам та досвіду, автори написали книгу, яка значно спростить життя та зменшить кількість болючих гуль юним митцям.


Чи можна вірити порадам авторів? Дерек Бразелл – менеджер асоціації ілюстраторів, а Джо Девіс – доцент ілюстратор в британському університеті Плімута. Вони бачили стільки малюнків та знайомі зі стількома долями митців… Тож знають напевне, що варто робити, аби врешті решт виділитися із натовпу та закохати у свої картини. У книзі «Як стати успішним ілюстратором» описані типові проблеми, з якими стикаються люди, коли вирішують почати цю творчу кар'єру. А надихаючі приклади та життєвий досвід багатьох художників допоможе ці проблеми вирішити. Якщо ви раніше читали поради в Інтернеті, але не знайшли потрібних деталей, то знайдете їх у книзі. Адже на сторінках –поглиблені знання та дієві поради від людей цієї професії, які пройшли перевірку часом.


Що ви отримаєте? Інструкцію, як діяти під час усіх етапів своєї творчої кар’єри. Де знайти перших клієнтів, які зацікавляться вашими малюнками і захочуть хоча б ілюстрацію на футболці (для початку). Як згодом перейти до більш грандіозних проектів. Чи потрібне вам агентство, яке буде представляти роботи, але водночас і брати певну частину прибутку? Та й як взагалі оцінити своє мистецтво в грошовому еквіваленті, а не сердечками у соцмережах. А звідки отримувати ті сердечки? Тобто, як правильно представляти свою творчість світові? І напевно найважливіше усвідомлення, яке дасть книга: ви зможете знайти сферу, у якій реалізуєте себе якнайкраще. Що це буде? Ілюстрування книг, розробка концепт-артів персонажів, дизайн автомобілів…


«Як стати успішним ілюстратором»? Просто з чогось почати! Взяти до рук корисну книгу. Прочитати, сидячи за столом, в оточенні фарб і недомальованих скетчів… І нарешті надихнутися потужним посилом Бразелла та Девіса ілюструвати далі. Вперед до успіху!

__________________________________________________________

Читати «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх