Що почитати взимку: п'ять книг під ялинку

Що почитати взимку: п'ять книг під ялинку

Вже готові до лютих морозів? Набір для виживання взимку: гарячий ароматний чай чи какао із зефіром. Загорнутися у теплу м’яку ковдру. На вулицю вдягати шапку і рукавички. А рецепт для темних вечорів: вмикайте лампу і сідайте читати в улюбленому кріслі! На вибір пропонуємо вам книги, аби ідеально провести час. До речі, вони також стануть приємним подарунком близьким, адже попереду стільки свят!

  1. Марина Абрамович «Пройти крізь стіни»
  2. Вілл Гомперц «Що це взагалі таке: 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі»
  3. Майкл Берд «100 ідей, що змінили мистецтво»
  4. Александра Шульман «Всередині Vogue. Мій щоденник сотого року»
  5. Дерек Бразелл, Джо Девіс «Як стати успішним ілюстратором»


1. Марина Абрамович «Пройти крізь стіни»

Душевна та щира автобіографія матері перфомансу, у якій авторка розповіла про свій творчий та життєвий шлях. Марина Абрамович дає ключі до розуміння своїх перфомансів. Читач з нею від перших експериментів в університеті і малювання натюрмортів для маминих подруг до виставок по всьому світу та власного інституту. Її шлях був нелегким, сповненим розчарувань і боротьби з собою та своїм тілом. Та все заради мети: бути почутою, відкрити світу новий погляд на звичні речі та довести, що ризикувати варто! «Пройти крізь стіни» надихає спробувати те, чого раніше боявся. Якщо Марина Абрамович змогла прожити кілька місяців у пустелі з бедуїнами, пройти половину Великої китайської стіни та нерухомо сидіти 700 годин… То і ваше тіло здатне здивувати теж.2. Вілл Гомперц «Що це взагалі таке: 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі»

Довга мандрівка у світ мистецтва не буде нудною і заплутаною. Вілл Гомперц виділив ключові риси творчих напрямів від 1890-х до сьогодення. Та описав їх легкою зрозумілою мовою. На початку книги є навіть карта, завдяки якій читання перетворюється на пошуки скарбів (цікавих фактів). Автор майстерно змішує серйозні довідки та курйозні ситуації з життів художників. Саме тому історія мистецтва живе і розвивається на ваших очах, вам буде легко уявити усе, що відбувалося у певний історичний період. Вілл Гомперц допоможе не заплутатися навіть серед авангардних напрямків, яких було надзвичайно багато. Усі «150 років сучасного мистецтва» займуть чітку позицію у свідомості та стануть зрозумілими, ніби ви стали мистецьким експертом.3. Майкл Берд «100 ідей, що змінили мистецтво»

Книга складається зі 100 есе, кожне з яких присвячено певній революційній ідеї. Це не щось на кшталт банального «як винайшли колесо». Це дослідження важливих точок людської історії, які вплинули і на сьогодення. Майкл Берд починає здалеку: описує наскальний живопис первісних людей. Адже далекому предку спало на думку, що варто зафіксувати своє життя. Серед боротьби за виживання, полювання на звірів знайшлося місце для творчості! А далі почалося… Випалена глина, пошуки найкращих варіацій освітлення, абстракції, оголена натура та інші вже звичні нам речі, які колись змінили усе.4. Александра Шульман «Всередині Vogue. Мій щоденник сотого року»

Якщо ви любите моду, то вам знайоме ім’я колишньої головної редакторки британського Vogue. Александра Шульман провела на цій посаді 25 років, а покинула журнал, подарувавши йому номер до 100-літнього ювілею. Під час підготовки редакторка нотувала усе у щоденник, і з цих записів і складається книга. Це життєва історія жінки, яка обожнює свою справу, готова зірватися у будь-який момент і працювати. Проте водночас вона мама з повсякденними турботами та сумнівами. «Всередині Vogue» ‒ іронічна та дотепна книга, у якій переплітаються модні покази, зустрічі з герцогинею Кембриджською та Вікторією Бекхем та повсякдення боротьба з бойлером і дантистом сина. Щоденник допомагає усвідомити, що життя не однозначне, у ньому є як і злети, так і падіння, проте треба рухатися уперед.5. Дерек Бразелл, Джо Девіс «Як стати успішним ілюстратором»

Новинка від ArtHuss, яка розпочне серію книг про творчу кар’єру. До того ж, на попереднє замовлення до 16 грудня діє знижка 20%! Тож якщо ви захоплюєтеся малюванням, пора перетворити несміливі карлючки на успішну професію. А професіонали знайдуть у цій книзі поради та підказки, як вести бізнес і досягати кращих результатів. Дерек Бразелл та Джо Девіс структурували практичні знання, які здобули під час своєї роботи. Тож тепер ви легко знайдете відповіді на питання: де знайти клієнтів? Як оцінювати свої малюнки? Де правильно просувати свою творчість? Як знайти свою нішу? А якщо ви не малюєте, можливо варто розпочати? Наприклад, зробити листівку з власною ілюстрацією в подарунок рідним.


Тепер ви не залишитеся на самоті холодними зимовими вечорами. Книги ArtHuss складуть вам компанію, подарують нові емоції та додадуть тем для розмов з близькими. Обирайте, що вам до вподоби і зустрінемося на сторінках.

__________________________________________________________

Читати «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх