Мистецтво самореклами

Мистецтво самореклами


Видавництво ArtHuss готує українське видання практичної та надихаючої книги Дерека Бразелла і Джо Девіса «Як стати успішним ілюстратором» про ведення своєї справи, для тих, хто обрав своєю професією ілюстрацію.

З цього приводу ділимося ексклюзивним уривком з книги, та даруємо знижку першим щасливчикам, які замовлять «Як стати успішним ілюстратором» за попереднім замовленням.


Розділ третій

Мистецтво самореклами

Кожному бізнесу, які б продукти чи послуги він не пропонував, не завадить промоція, завдяки якій потенційні клієнти або користувачі дізнаються про його існування. Якщо ви починаєте ілюстраторську кар’єру, то теж скоро побачите, що реклама вкрай потрібна, аби поінформувати ринок про свою присутність.

За допомогою обраного виду рекламних матеріалів ви надасте потенційним клієнтам інформацію про особливості своєї роботи, щоб вони могли звернутися до вас із діловою пропозицією у майбутньому. З кимось із цих потенційних клієнтів буде лише віддалений зв’язок, когось, можливо, ви зможете побачити особисто, тому вам знадобляться різні типи матеріалів, котрі відповідають різним формам взаємодії.

На ранніх етапах кар’єри ви мусите знайти потрібних клієнтів і повідомити їм, що вони можуть звертатися до вас як до професійного ілюстратора. І тут життєво важливо надсилати відповідні матеріали потрібним людям.


Ілюстрація: Ойвінд Голанд 


Як зробити так, щоби про мене дізналися?

Варто застосовувати цілісний підхід до промоції, щоб, незалежно від стилістичної форми кожного окремого елемента, у роботі загалом відчувався візуальний або концептуальний зв’язок.

Багато продуктів, які ми купуємо або застосовуємо повсякдень, ідентифікуються завдяки логотипам або використанню певних шрифтів, кольорів і типів зображень, а також поєднанню цих елементів, що є декларацією про існування продукту, а також про його характеристики та якості. Так само ваша власна ідентичність, яку ви створюєте через рекламну кампанію, — це упаковка, в яку буде загорнуто те, що ви робите. На ранніх етапах кар’єри це брендування може відображати якості, що їх ви маєте намір привнести до свого іміджу та своєї роботи. А ще воно засвідчує, що ви професіонал і впевнені у своєму продукті.

Ілюстрація: Пол Девіс, рекламні значки

Як вірусна реклама має на меті підвищення обізнаності та створення ідентичності в різних, але взаємопов’язаних форматах, об’єднаних потужним брендингом, аби краще донести певну ідею, — так треба планувати і вашу промоцію: це має бути серія окремих, але тісно пов’язаних заходів.

Коли ваші твори впізнавані й ви вже маєте чимало замовлень, бренд стає неодмінною складовою вашої роботи, і він, як правило, полягає у вашому «стилі». Ідентичність, яку ви створюєте через саморекламу, також має бути пов’язана з палітрою того, що ви пропонуєте у стилістичному плані.

Якщо ви розглядаєте рекламну кампанію як варіант промоції, важливо знати свою аудиторію. Визначтеся із клієнтами, на яких варто націлитися, і з’ясуйте, яким чином те, що пропонуєте ви, може бути кращим від того, що можуть надати інші, або відрізнятися від інших пропозицій, або стати зручною альтернативою тому, що вже існує. Важливо знати свій ринок — тоді ви зможете у відповідний спосіб повідомити про себе потенційним клієнтам.


Більше в книзі Дерека Бразелла і Джо Девіса «Як стати успішним ілюстратором»

__________________________________________________________

Читати  «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво дізнавайся в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх