ілюстрація графічний дизайн дизайн персоналії про авторів

Чи варто довіряти Дереку Бразеллу з Джо Девіс, та книзі «Як стати успішним ілюстратором»?

Чи варто довіряти Дереку Бразеллу з Джо Девіс, та книзі «Як стати успішним ілюстратором»?


Критичний розум ‒ надзвичайно корисна річ для аналізу і відбору інформації. Та інколи в ньому забагато сумнівів та недовіри. Вже скоро вийде друком книга «Як стати успішним ілюстратором» Дерека Бразелла та Джо Девіс з практичними порадами щодо творчої професії. Тож якщо ви роздумуєте, чи варто їм довіряти, ми запевняємо, що так.

  1. Про Дерека Бразелла
  2. Про Джо Девіс
  3. Книги авторів Дерека Бразелла та Джо Девіс


Про Дерека Бразелла


Дерек Бразелл почав працювати ілюстратором у 80-х роках. Виконав безліч творчих проектів, серед яких малюнки для дитячих книг, які вигравали міжнародні нагороди і були затверджені як ідеальні книги для дошкільного виховання. Робота фрілансером вимагає постійних змін, вивчення нового, знання актуальних трендів, тож впродовж 20 років Дерек Бразелл вдосконалював навички. Також встиг попрацювати директором візуальних мистецтв, а з 2003 року займається проектним менеджментом в Асоціації ілюстраторів. Під його керівництвом видається журнал Varoom, де публікують актуальні новинки та неординарні роботи ілюстраторів.


Про Джо Девіс


Джо Девіс навчалася в художній школі, але їй було цього замало, тож продовжила вивчати улюблену справу в університетах Рохамптону та Кінгстону. Була учасницею Асоціації ілюстраторів, а почала працювати ще задовго до цього, у 1985 році. У її портфоліо можна знайти не лише ілюстрації, але й дизайнерські роботи. Джо Девіс працювала з відомими комерційними і благодійними організаціями: Amnesty International, Sony, Phillips, The Central Office for Information… Така бурхлива діяльність не лишилася не поміченою: ілюстаторка проводила виставки та має нагороди в Італії та Кореї, її роботи були у списку найкращих британських ілюстрацій. І це все паралельно з викладанням в університеті! З 1997 року Джо Девіс працює в університеті Плімуту та допомагає бакалаврам і магістрам освоїти ілюстрацію.


Книги авторів Дерека Бразелла та Джо Девіс

Такий творчий дует став ще й письменницьким! Джо Девіс та Дерек Бразелл написали разом 3 книги. «Understanding illustration» ‒ це розповідь про ілюстрацію, як про механізм впливу. Автори зібрали приклади робіт 37 ілюстраторів та проаналізували, як художник комунікує з глядачем. Від дитячих ілюстрацій до журналістських репортажів вони розповіли, як будувати історію, аби вона мала вплив. Наступна книга «Making Great Illustration» була своєрідним продовженням теми: дослідженням, як народжуються сильні зображення.


Ну а вишенькою на торті стала «Як стати успішним ілюстратором», яку ви вже скоро будете тримати у руках. Ця книга ‒ наслідок багажу знань, практичних управлінських навичок і досвіду викладання. У книзі зібрані питання, які турбують ілюстраторів-початкців, а професіоналам допоможуть краще розібратися у темі і більш успішно просувати своє мистецтво. Це збірник порад від людей, які пройшли творчий шлях самостійно і з великою любов’ю до справи. Вони набивали власні гулі і потурбувалися, аби ви набили їх значно менше.

Фото взяті зі сторінок Дерека Бразелла та Джо Девіс у Facebook

__________________________________________________________

Читати «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх