ілюстрація графічний дизайн дизайн про книжки arthuss

Як писалось друге видання книги «Як стати успішним ілюстратором»

Як писалось друге видання книги «Як стати успішним ілюстратором»


Вау, друге видання? – розповідає Дерек Бразелл. – Це захопливо, коли видавець контактує з тобою, аби повідомити, що оригінальна книга була настільки затребувана, що ілюстраторській спільності потрібна нова, доповнена версія! Але з чого розпочати?

Ми зі співавторкою Джо Девіс (вона також ілюстраторка і доцент кафедри ілюстрації в Плімутському університеті) були в захваті від можливості проаналізувати і заново оцінити перше видання «Як стати успішним ілюстратором». Ми обожнюємо ілюстрацію і маємо потужний багаж знань про те, як досягти успіху в цій кар’єрі. Думка: «Ми хочемо зробити ще краще!» стала ключовою для нашої роботи, адже нова редакція – це не просто оновлення зображень у книзі. Ми досліджували зміни в ілюстраційному бізнесі, що відбулися після публікації першої книги і прагнули включити усі актуальні тенденції у нове видання. Джо і я глибоко занурилися у наш текст, аби визначити, які теми потрібно уточнити і розширити. Наше видавництво Bloomsbury дуже допомогло у цьому! Вони зібрали відгуки викладачів ілюстрації з Великобританії та США: ті розповіли, які частини книги були найкращими, а які варто доповнити у наступній версії книги.


У другому виданні ми зробили кілька додаткових сторінок, навколо яких точилися бурхливі дискусії. Про що розповідати? Більше фешн ілюстрації? Доповнити розділ про підприємництво прикладами дитячих книг? Нам катастрофічно не вистачало місця на усі ідеї!

Ми не здивовані, що сталося багато змін лише за кілька років після публікації першого видання. З’явилися нові можливості у сфері цифрових технологій та GIF анімації, а соцмережі продовжують розширювати інструменти для просування і самореклами. Ми взяли інтерв’ю у кількох фантастичних ілюстраторів, які на практиці випробовують ці сфери, наприклад, коментарі та роботи Ребекки Мок та Ненсі Лян ми розміщували на сайті «Як стати успішним ілюстратором».

Для цієї книги важливе не лише візуальне оформлення, але й інформативність. Тому було б не правильно просто замінити кілька ілюстрацій. Ми знайшли багато нових робіт з усього світу і були надзвичайно раді, коли крутий іспанський дует Cachetejack погодився створити обкладинку для нас. Адже це так приємно, коли береш до рук книгу, а вона усміхається і вітає тебе!


Джо має вражаючий досвід викладання ілюстрації, тож це знадобилося у розділі Activities. Тут на першому плані практичні поради: способи, як оцінити те, що ви робите і досягти успіху. Також ми додали нові види діяльності: аудит навичок, стратегія просування, збереження імпульсу...

На щастя, 2-ге видання «Як стати успішним ілюстратором» вже завершене і друкується. Тож тепер ця книга тут, аби допомогти новачкам (і професійним) ілюстраторам знайти свій шлях у цьому захопливому і креативному покликанні. З усвідомленим підходом, ясним розумом і чітким розумінням того, що потрібно, аби стати успішним ілюстратором.


__________________________________________________________

Читати «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх