підбірки

Книги, які стануть хорошим подарунком

Книги, які стануть хорошим подарунком


Грандіозна святкова лихоманка закінчилася, а ArtHuss створили список книг, які стануть хорошим подарунком. Адже привід для щоденних святкувань є завжди: успішно здали сесію, записалися на курси водіння, народився онук, пішли у спортзал… Кожного для в житті є перемоги і їх варто відзначати. Наприклад, подаруйте книгу, залиште на форзаці душевний підпис – і маленька подія перетвориться на приємний спогад.


1. «Як стати успішним ілюстратором» Дерек Бразелл та Джо Девіс
2. Марина Абрамович «Пройти крізь стіни»
3. Майкл Берд «100 ідей, що змінили мистецтво»
4. «Писана краса» Ліза Елдридж
5. Вілл Гомперц «Думай як митець»
6. Бріджит Квінн «Неймовірні. П'ятнадцять жінок, які творили мистецтво історію»
7. «25 років присутності. Сучасні українські художники»


1. «Як стати успішним ілюстратором» Дерек Бразелл та Джо Девіс

Судячи з назви, здається, що ця книга для тих, хто обожнює малювати і хоче перетворити хобі на професію. Наприклад, для студентів творчих спеціальностей, аби побачити майбутні перспективи. Проте не все так просто. Дерек Бразелл та Джо Девіс знають все про індустрію зсередини і поділилися практичним досвідом, який знадобиться і профі. Тож це не лише малювання, але й усе, що допоможе в процесі просування робіт, оцінки їх вартості, комунікації із замовниками. Книга, що допомагає знайти порозуміння. Отже, і замовники робіт, і ті, хто співпрацюють з ілюстраторами, можуть сміливо читати книгу, аби краще зрозуміти суть роботи, вимоги та отримати якісний продукт і приємну взаємодію з ілюстратором.

Замовити книгу «Як стати успішним ілюстратором»


2. Марина Абрамович «Пройти крізь стіни»

Досвід інших людей надихає, дозволяє почерпнути корисні життєві уроки. А у випадку з митцями, автобіографії краще розкривають особистість, світогляд та ідеї. Марина Абрамович – яскрава постать у мистецтві перфомансу, почала займатися цією справою, коли ніхто й не усвідомлював, що це і навіщо. Та й донині її експерименти вражають сміливістю. Тож книга «Пройти крізь» стіни відповість на безліч питань «чому?» та навчить бачити сенси, які заклала Марина Абрамович у свої перфоманси.

Замовити книгу «Пройти крізь стіни»


3. Майкл Берд «100 ідей, що змінили мистецтво»

Інакше цю книгу можна описати як «100 ідей, що змінять ваше ставлення до звичних речей». Адже все, що оточує нас у візуальній сфері і не виглядає, як щось особливе, у свій час перевернуло сприйняття людей. Майкл Берд зібрав у історії людства такі поворотні моменти: земля як простір для творчості, специфічне світло на картинах, оголеність, глина та безліч інших. Які зможете поглянути на усе з нової точки зору, ніби щойно винайшли колесо.

Замовити книгу «100 ідей, що змінили мистецтво»


4. «Писана краса: історія макіяжу» Ліза Елдридж


Професійні візажисти і любителі макіяжу можуть видихнути лише захоплене «Вау», коли бачать цю книгу. Креативна директорка косметичних брендів Ліза Елдридж обожнює свою справу і це читається у кожному слові. Це історія макіяжу від древніх часів до сьогодення, вписана в культурне та соціальне середовище. Це не про те, як фарбуватися, а про те, як фарба на обличчі змінює світ та ставлення інших. Доповнюють книгу фантастичні ілюстрації: це фото мейкапів, які робила сама Ліза Елдридж, архівні зображення брендів, модних кампаній минулих століть і також вінтажна косметика з колекції авторки. Що тут ще сказати, окрім «Вау»?

Замовити книгу «Писана краса: історія макіяжу»


5. Вілл Гомперц «Думай як митець»


Не знаєте, що робити у складній ситуації? Відкриваєте зміст цієї книги і відповіді знаходяться! Вілл Гомперц дослідив життя художників, а особливу увагу звернув на те, що вони робили, аби досягти успіху. А якщо не досягали, то як знаходили сили не здаватися. Тут дізнаєтеся як заробляв Енді Воргол, що викрадав Пікассо, над чим розмірковують митці. І як у результаті жити на повну!

Замовити книгу «Думай як митець»


6. Бріджит Квінн «Неймовірні. П'ятнадцять жінок, які творили мистецтво історію»


Любов до цієї книги починається зі вступу. Коли Бріджит Квінн пояснює, навіщо взагалі взялася писати цю книгу. Коли на 800 сторінках історії мистецтва знайшла лише 15 жіночих імен, задумалася, чому так, невже жінки не талановиті? Виявилося, що навпаки. Просто в будь-якому столітті їм доводилося боротися за те, аби робити те, що люблять. Юдит Лейстер, Едмондія Льюїс, Ванесса Белл, Кара Вокер… Про скількох ви чули? Вони терпіли тортури, переховувалися, брали псевдоніми, стикалися з насмішками та врешті решт, залишили свій слід у мистецтві. І Бріджит Квінн розповіла про них світу. Але на цих 15 іменах історія не закінчується, тож хочеться відкривати і далі…

Замовити книгу «Неймовірні. П'ятнадцять жінок, які творили мистецтво історію»


7. «25 років присутності. Сучасні українські художники»


Книга, що ламає стереотипи і відкриває очі. І змушує замовкнути скептиків, які вважають, що в українському мистецтві глухо й пусто. Відомі мистецтвознавці поговорили з художниками, які творять з 1990-х років. Кожен представляє себе, свою творчість і той напрям, соціальні умови, у яких доводилося творити. У книзі 80 імен, безліч мистецьких угрупувань і щирі розповіді про те, як відчувати світ і творчо реагувати на нього.

Замовити книгу «25 років присутності. Сучасні українські художники»


Так виглядає підбірка книг, що стануть хорошим подарунком, відкриють очі і поглиблять наявні знання. Так виглядає те, що змусить отримувача зрадіти, гортати сторінки, захоплюватися ілюстраціями, щиро дякувати і не раз чути: «Ого, як цікаво, а даси й мені почитати?».

__________________________________________________________

Читати «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх