підбірки

Книги українських авторів у видавництві ArtHuss

Книги українських авторів у видавництві ArtHuss

Перекладна література в ArtHuss – це визнані бестселери і книги від експертів у вузьких галузях. Проте українськими авторами ми пишаємося не менше. Розповідаємо про книги від своїх і про своє. Ці видання – свіжий погляд на мистецтво, літературу і моду. А на сторінках – несподівані відкриття сторінок історії та неймовірне усвідомлення, наскільки тісно взаємопов’язана Україна зі світовим контекстом.


1. Діана Клочко "65 українських шедеврів. Визнані й неявні
2. Олександр Михед "Бачити, щоб бути побаченим"
3. Ганна Улюра "365. Книга на кожен день, щоб справляти враження культурної людини"
4. Оленка Мартинюк "Хочу в Fashion!"
5. "25 років присутності. Сучасні українські художники"
6. Галина Скляренко "Українські художники: з відлиги до незалежності"1. Діана Клочко "65 українських шедеврів. Визнані й неявні"
Якщо ви захоплюєтеся соняшниками Ван Гога чи зачаровуєтеся усмішкою Мони Лізи, варто звернути увагу і на українські шедеври. Діана Клочко виокремила 65 творів мистецтва, які були революційними для свого часу чи втілювали світові тенденції. Усі твори згруповані у 5 розділів: згадати міф починає з робіт VII століття і досліджує, як національні мотиви і світові міфи втілювалися у творчості Олександра Мурашко чи Анатолія Базилевича. Розділ «серед своїх» про те, як митці шукали себе, малюючи автопортрети, як Зінаїда Серебрякова, Федір Кричевський чи Тетяна Яблонська. Наступні розділи розповідають, як французи залишили слід в українському мистецтві, які революційні ідеї мали митці та які непомітні деталі заховані у знайомих картинах Тараса Шевченка. Книга відкриттів, несподіваних фактів і захвату.

Замовити книгу "65 українських шедеврів. Визнані й неявні"2. Олександр Михед "Бачити, щоб бути побаченим"
У світі, де існують фейкові новини, а певні особи можуть тиснути на журналістів, позбавляючи медіа об’єктивності, ця книга – must read. Олександр Михед дослідив українські телешоу, поспілкувався з учасниками реаліті та з’ясував, як маніпулюють глядачами. У книзі три розділи: реаліті-шоу про суспільство споглядання і любов до «великого брата», реаліті-роман про те, як формуються герої, стереотипи і як легко загубити особистість, та революція онлайн, що охоплює події Революції Гідності: як стрімінгові сервіси стали популярні, як вони об’єднали людей та де межа між реальністю та віртуальною дійсністю? Унікальна книга про реалії сьогодення, яка допоможе не потрапити на гачок телебачення.

Замовити книгу "Бачити, щоб бути побаченим"3. Ганна Улюра "365. Книга на кожен день, щоб справляти враження культурної людини"
Цю книгу можна читати різними способами: від початку і до кінця, або ж відкривати на будь-якій сторінці. Адже на кожній – невеликі, але змістовні есе про літературні твори з усіх континентів, доповнені ілюстраціями від Крістіни Золотарьової. У книзі 365 книг із 60 країн. Деякі – світова класика, що входить до усіх списків «варто прочитати», а деякі – особисті відкриття та рекомендації Ганни Улюри. Тематика книг різноманітна: любов і ненависть, правда і вигадка, пошук національного голосу, фемінізм, секс, подолання перешкод… Серед них ви точно знайдете свою нову улюблену. До того ж, з книгою Ганни Улюри можна спілкуватися неодноразово: перед самостійним читанням або й після, для порівняння вражень та виявлення несподіваної точки зору.

Замовити книгу "365. Книга на кожен день, щоб справляти враження культурної людини"4. Оленка Мартинюк "Хочу в Fashion!"
Книга, що відповідає на питання: «Як потрапити у сферу моду й лишитися в ній?». Оленка Мартинюк – фешн-журналістка, яка самостійно пройшла всі етапи професії і відвідала безліч тижнів моди у всьому світі. Вона знає цінність фахових кадрів і ця книга допоможе вам потрапити в омріяну сферу моди. Оленка Мартинюк як впевнений гід розповідає: з чого почати, які бувають професії у сфері моди, як поводитися на співбесіді, чи можливо бути в курсі всіх новин, чому потрібно зважати на власні соцмережі, як розвивати смак… І врешті-решт, як потрапити на тижні моди і опинитися за кулісами. Книга, що будує міцний фундамент знань, на якому можна збудувати успішну кар’єру.

Замовити книгу "Хочу в Fashion!"5. "25 років присутності. Сучасні українські художники"
Це видання було створене до 25-річчя Незалежності України з метою розповісти світу про митців, що творили впродовж цих років. Вони відтворювали проблеми, надії, еволюцію країни. У книзі зібране різноманіття стилів: від традиційного живопису, графіки, скульптури до фотографії та більш сучасних практик, які використовують усі мультимедійні можливості. І водночас ця книга не енциклопедія чи вичерпний перелік митців, адже окрім представлених, ще є про кого говорити. Усього у виданні 80 українських художників, що розповідають про себе, погляди на творчість, зміни навколо і тенденції у мистецтві. Деякі – монологи, деякі – інтерв’ю, що передають глибину характеру таких митців як Анатолій Криволап, Олександр Ройтбурд, Матвій Вайсберг та інші. Видання доступне також англійською мовою, тож може стати чудовим подарунком друзям за кордоном.

Замовити книгу "25 років присутності. Сучасні українські художники"6. Галина Скляренко "Українські художники: з відлиги до незалежності"
Галина Скляренко – мистецтвознавиця, яка щиро захоплена українським мистецтвом і може передати свій захват кожному, хто читає її книги. У цьому виданні точкою відліку стала відлига і не спроста. У середині ХХ століття, мистецтво почало розвиватися в єдиному національно-суспільному просторі. Кілька культурних центрів: Київ, Львів, Харків, Ужгород, Одеса та інші зробили внесок у те, як вітчизняне мистецтво виглядає зараз. Авторка описує складний шлях митців, які протидіяли радянському режиму та ідеології, яка політизувала мистецтво і змушувала вдаватися до пропаганди. Навіть за таких умов художники пробували творити щось автентичне. Відтак, на сторінках постають живі характери Тетяни Яблонської, Алли Горської, Ференца Семана, Серія Пустовойта, творчість яких реагувала на зміни в суспільстві і «витлумачувала планету Земля».

Замовити книгу "Українські художники: з відлиги до незалежності"


До речі, до святкування дня Конституції України ми даруємо знижку 15% на ці видання. Вона діятиме до 30 червня 2019, тож є час визначитися, що прочитати. А ми, звісно, радимо все! Стежте за ArtHuss у соціальних мережах: будемо ділитися унікальними роздумами авторів про свої книги.

__________________________________________________________

Читати «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх