графічний дизайн дизайн про книжки arthuss

Графічний дизайн: з чого почати

Графічний дизайн: з чого почати

Якщо хочеться освоїти нову справу, виникає питання: з чого почати? Адже завжди є ризик заплутатися, немов у лабіринті і не знайти вихід навіть з мапою і ліхтарем. Інколи варто, аби досвідчений мандрівник прийшов на допомогу і підказав, куди рухатися. Це доречно і у графічному дизайні, адже він може бути ще тим лабіринтом! Серія книг «Основи. Графічний дизайн» ‒ це своєрідний гід, який поступово відповідає на питання: що, як, навіщо та безліч інших. Практичні вправи та інтерв’ю з експертами допоможуть новачкам закріпити теорію, а досвідченим дизайнерам ‒ почерпнути нові ідеї.

Першу книгу з серії ArtHuss уже видав: «Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова». Вона дає короткий історичний екскурс, з чого почала історія графічного дизайну, як він впливає на суспільну думку та чим особливі сучасні практики. А окрім цього і практичні поради: від генерування ідей та їх донесення до аудиторії і до різних способів створення фінального продукту, як ручної роботи, так і технічних стандартів діжиталу. Освільки автори книги ‒ практикуючі дизайнери Ґевін Емброуз та Найджел Оно-Біллсон, вони уклали «словник», тобто базові поняття, що допоможуть знайти спільну мову зі світом дизайну. Чому так важлива типографія, баланс та ієрархія, навіщо схеми і як передати повідомлення? А також, як презентувати свої ідеї замовнику, аби той із захватом сказав «Ого!». А для цього варто лиш гарно підготуватися, говорити просто і не давати аудиторії заснути, підтримуючи взаємодію, а ще… Краще прочитати у книзі!

Купити книгу «Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова»


Друга книга із серії «Основи. Графічний дизайн 02: Дизайнерське дослідження. Пошук успішних креативних рішень» вже доступна за попереднім замовленням! У ній автори пояснюють, для чого потрібні дослідження, яка термінологія важлива у цьому процесі та який соціальний контекст. Дизайнери-початківці не матимуть додаткових питань щодо досліджень, адже автори детально описують весь процес. Що таке бриф, аудиторія, як записувати і документувати результати та на які джерела спиратися. Існує кілька видів досліджень: аудиторії, ринку, польові, орієнтовані на процес… І якщо дизайнери правильно осмислюють зібрані дані, це дає можливість створити такі креативні рішення, які втілять мету. Тож радимо скористатися можливістю попереднього замовлення, на нього діє знижка і ви матимете можливість отримати щойно надруковані видання першими. 

Купити книгу «Основи. Графічний дизайн 02: Дизайнерське дослідження. Пошук успішних креативних рішень»


Це лише дві книги із серії, проте вони вже стали провідниками для майбутніх експертів у лабіринті дизайну. У видавничих планах ArtHuss ‒ вся серія, тож стежте за оновленнями і будемо вдосконалювати навички разом!

__________________________________________________________

Читати  «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх