мода і краса підбірки про книгу

Книги про стиль, моду та красу у видавництві ArtHuss

Книги про стиль, моду та красу у видавництві ArtHuss


Найближчий тиждень моди відбудеться вже зовсім скоро! У вересні в Києві фешн-світ будуть вражати покази на Ukrainian Fashion Week. Пора підготуватися до них! Для цього не обов’язково купувати білет у Париж, бронювати готель чи вичікувати омріяних дизайнерів. Щоб потрапити у фешн і надихнутися цією атмосферою, варто прочитати кілька книг від ArtHuss:


1. «Хочу в fashion!» Оленка Мартинюк
2. «Всередині Vogue. Мій щоденник сотого року» Александра Шульман
3. «Писана краса» Ліза Елдридж
4. «Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити» Джоана Ґейнс
5. «In progress. Fashion of Ukraine since 1991» Зоя Звиняцьківська

 

1. «Хочу в fashion!» Оленка Мартинюк

Авторка – інсайдера фешн-світу, тож розповість, як потрапити у цю сферу, отримати роботу своєї мрії і затриматися там надовго. Оленка Мартинюк – фешн-журналістка і за десятирічний досвід роботи відвідала безліч тижнів моди у Парижі, Мілані, Нью-Йорку та Лондоні, знайома з дизейнерами і моделями, тож її видання – це своєрідний заклик до дії для тих, хто любить моду, але не знає, з чого почати.


Авторка згрупувала свою розповідь на зручні розділи, які занурять у фешн від поверхневих знань до підводних глиб айсбергів. Які взагалі існують професії у сфері моди? Що робити, якщо бракує досвіду і на омріяні посади не вдається потрапити одразу? Розкаже про робочу етику, як бути в курсі всіх новин, листуватися з колегами… Отож, беріть книгу і гайда на співбесіду у Vogue! З підказками Оленки Мартинюк про те, як написати CV та чого очікувати від співбесіди, у вас усе вдасться.

Замовити книгу «Хочу в fashion!»


2. «Всередині Vogue. Мій щоденник сотого року» Александра Шульман

У світі моди ім’я Александри добре знане, адже вона обіймала посаду головної редакторки англійського Vogue впродовж 25 років. Вона вирішила піти з посади, поставивши яскраву і гучну крапку – зробити сотий, ювілейний випуск. І запросити знятися для обкладинки герцогиню Кембриджську. Це її історія сотого року: роботи у команді, долання складнощів та солодкого смаку перемог. Ця книга – відвертий щоденник, тож окрім інтерв’ю з Вікторією Бекхем, прогулянок з Карлом Лагерфельдом, перельотів між тижнями моди, на сторінках постає й інша складова її життя. Там немає гламуру, зате є вічно зламаний бойлер, син, що боїться дантистів та втома. Александра Шульман іронізує, сумує, кепкує і живе тим, що любить. Це титанічна праця, керувати брендом Vogue, цей сотий рік вражає.


Замовити книгу «Всередині Vogue»


3. «Писана краса. Історія макіяжу» Ліза Елдридж

Хоч книга не про моду, але тісно пов’язана із цією сферою. Ліза Елдридж – креативна директорка бренду Lancome та професійна візажистка, у її портфоліо робота із зірками кінематографу. Макіяж для неї – це не просто фарба на обличчі. Це філософія та спосіб самовираження. З метою зруйнувати стереотипи та дослідити стандарти краси, Ліза Елдридж відвідувала архіви та зробила ретельне дослідження. Також у книзі можна знайти фото косметики із вантажної колекції авторки. У «Писаній красі» – історія трьох потужних кольорів: чорний, червоний, білий, їх використання від первісних часів та древніх китайських династій до сьогодення. Історія знаменитих брендів та їх революційні ідеї, що вражали свій час. А також музи макіяжу, які вирізнялися стилем та яскравою особистістю. «Писана краса» – це унікальне дослідження того, як змінювалося бачення прекрасного з плином часу, як суспільство намагалося контролювати фарби на обличчі та навіщо люди взагалі вирішили малювати на собі?


Отож, завдяки нашим книгам, можна переживати радість і захват тижнів моди хоч цілий рік. Обирайте, про який аспект фешн-світу хочете дізнатися більше та відкривайте свій книжковий «телепорт». 

Замовити книгу «Писана краса»


4. «Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити» Джоана Ґейнс

Книга про дизайн інтер'єру для тих, хто давно мріяв змінити щось вдома. Видання переконає, що ремонт – це легко. Джоана Ґейнс вела телешоу про реконструкцію старих осель і знає, як зробити красиво за будь-яких умов. Тож вирішила написати книгу, аби полегшити життя читачам. На сторінках видання безліч ілюстрацій, які надихнуть на кольорові поєднання, цікаві текстури і сміливі рішення. Знайомство з дизайном починається зі стилів і продовжується у кожній окремій кімнаті. Джоана Ґейнс структурувала інформацію так, щоб ви з легкістю знайшли те, що потрібно: від ванної чи дитячої до місця для усамітнення.


Замовити книгу «Своя оселя»

 

5. «In progress. Fashion of Ukraine since 1991» Зоя Звиняцьківська

Мода. Якщо це слово інтригує і викликає інтерес, то ця книга для вас. Що таке українська мода? Експерименти 90-х років і відчуття свободи. Важкий гламур 2000-х і діалог з національною традицією. Радикальні пошуки власного фешн шляху, антигламур. Образи, навіяні подіями на Майдані... Ця книга – 200 творів, 40 українських дизайнерів, жива розповідь про моду, детальний аналіз елементів одягу. Ця книга занурює в історію і розповідає, чим жили і що носили українці від 1991 року і до сьогодні. Це масштабний проект Зої Звиняцьківської з любов'ю до моди, з інтересом до історії і зі щирим діалогом з читачами.


Замовити книгу «In progress. Fashion of Ukraine since 1991»


__________________________________________________________

Читати  «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх