комікси про книжки arthuss

Комікси Олександра Корешкова у видавництві ArtHuss

Комікси Олександра Корешкова у видавництві ArtHuss

1. «Захар Беркут: Легенда», Олександр Корешков
2. «Колодроїд», Олександр Корешков


Про Захара Беркута ми точно десь чули у шкільній програмі з літератури. Про нього ж писав Каменяр, дух що тіло рве до бою… А якщо серйозно, повість Івана Франка «Захар Беркут» у свої часи значно вразила суспільство. Цю історію письменник завершив за два місяці, аби встигнути подати на конкурс у часописі «Зоря». І не дарма, адже «Захар Беркут» став одним з найбільш успішних творів української літератури. Вперше її видали у 1883 році у накладі газети, а згодом і окремим виданням. А через сім років після оригіналу, почалися переклади польською, чеською, німецькою, узбецькою… Чому ми згадуємо такий давній твір? Бо його продовжують переосмислювати і зараз завдяки актуальній і гостросюжетній історії.

Видавництво ArtHuss та студія Spring Comics створюють «Захар Беркут: Легенда». Це комікс, натхненний повістю Франка та намальований художником Олександром Корешковим, який також написав сценарій. На читачів чекають не типові супергерої і нові планети, а щось більш знайоме та атмосферне, як-от Українські Карпати. Ідея коміксу також народилася там, під час походу на Високий Верх, співзасновник студії Spring Comics Максим Курінний почув легенду про Захара Беркута. Іван Франко пише про 1241 рік, коли боярин Тугар Вовк прибув в Тухольщину, де його донька і син міського старійшини Захара Беркута закохалися, про соціальну нерівність, завоювання і свавілля монголів, бунт і захист рідної землі.... Комікс розповідає дещо іншу історію: це своєрідний приквел до основного сюжету, який глибше розкриє повість Івана Франка. Цей комікс ‒ діалог поколінь, переосмислення відомих сюжетів та згадка про забуті легенди.


Та і це ще не все. У грудях працює вічний елемент живлення. Поруч біжить механічний пес, а навколо – руїни світу, а за кожним поворотом чатує небезпека. Хто такий Колодроїд? Яку таємницю приховує? Дізнавайтеся в новому коміксі від Олександра Корешкова «Колодроїд». Тут уважні читачі знайдуть чимало натяків та алюзій, впізнають несподіваних персонажів та згадають низку повчальних історій. Але в цій подорожі робота з вічним елементом живлення крізь жорстокий постапокаліптичний світ, у всіх його карколомних пригодах ховається ще одна, значно глибша таємниця, що зрештою виявиться такою знайомою....


І читачі зможуть познайомитися із «Захаром Беркутом» та «Колодроїдом» вже зовсім скоро, у вересні! Шукайте видавництво ArtHuss на Comic Con Ukraine 21 та 22 вересня, готуйте костюм для веселощів, вуха для лекцій, а очі до читання наших коміксів.

__________________________________________________________

Читати «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх