arthuss motion-дизайн UX/UI-дизайн ілюстрація інтервю анімація бізнес графічний дизайн дизайн дизайн інтерєру комікси літературознавство маркетинг менеджмент мистецтво мода і краса музика підбірки персоналії про авторів про книжки arthuss промисловий дизайн психологія рецензії на книжки arthuss уривки із книжок arthuss фотографія

Брендовані видання ArtHuss на корпоративні подарунки до новорічних свят 2021

Брендовані видання ArtHuss на корпоративні подарунки до новорічних свят 2021


Перший сніг випав, мандарини у магазинах пахнуть по-особливому свіжо, а це означає, що святкова пора розпочалася. Отже, пора обирати корпоративні подарунки. Можна придбати колегам календар чи канцелярію, але це не найбільш оригінальний вибір.


Ми пропонуємо послугу брендування книг видавництва ArtHuss.

Такий подарунок буде інформативним, естетично привабливим та справді неповторним.


Як замовити унікальний брендований тираж:


1. Оберіть книгу із асортименту видавництва ArtHuss, яку б ви хотіли подарувати колегам.

Зазвичай компанії обирають ті видання, що тематично близькі до сфери діяльності компанії. Наприклад, школи Projector та School of Visual Communication розміщали свої логотипи на виданнях про дизайн, фестиваль анімації Linoleum обрав книги про анімацію, а компанія нішевої парфумерії ЖАН зацікавилася виданнями про красу. Проте ви можете обрати будь-яку книгу, адже усі видання ArtHuss написані легкою мовою, з безліччю прикладів, цікавих фактів та репродукцій картин і сподобаються вашим співробітникам.


2. Надішліть нам логотип вашої компанії чи назву, які б ви хотіли розмістити на обкладинці.

Ми додамо їх у готовий макет книги самостійно. Можете запропонувати варіанти розміщення та додаткову інформацію, наприклад, слоган чи невелике спільне фото співробітників.


3. Наші менеджери сконтактують з вами і розрахують індивідуальну вартість тиражу, а також запропонують найбільш вигідні варіанти. Зверніть увагу, що мінімальний наклад – 100 примірників.


4. Визначте терміни доставки. Ми доставимо ваше замовлення по Києву та Україні якомога швидше, щойно ваш унікальний тираж буде надрукований.


Подаруйте вашим колегам щось незабутнє. Книгу, яку буде захопливо читати усією родиною, яка стане справжньою окрасою книжкової поличці і залишить приємні спогади про роботу у вашій компанії.


Замовити брендування книг ArtHuss на подарунки

Напишіть на info@huss.com.ua з поміткою "Брендування" в темі листа

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх