дизайн дизайн інтерєру про книжки arthuss стиль життя

Ганс Блумквіст «Натхнення кольором» - дуже «апетитно» та інформативно про магію кольору

Ганс Блумквіст «Натхнення кольором» - дуже «апетитно» та інформативно про магію кольору

«Одначе запевняю: неможливо помилитись, обираючи кольори – адже тільки ви маєте право вирішувати, що пасує вам якнайкраще»

Ганс Блумквіст «Натхнення кольором»


Книга «Натхнення кольором» від відомого стиліста інтер’єру – енциклопедія кольору, яка містить десятки прикладів найгармонічніших поєднань різних відтінків у темних, світлих, яскравих, м’яких та природніх кольорах.

Ганс Блумквіст, автор книги «Натхнення кольором» обожнює колір та отримує неймовірне задоволення від процесу пошуку натхнення та цікавих поєднань відтінків в природі та буденних речах. У своїй книзі «Натхнення кольором» автор ділиться з читачами не лише цінною інформацією та фотографіями професійної (і неймовірно талановитої) фотографки, а й власними фото речей, в яких він побачив гарне поєднання відтінків і нам здається, що саме це робить книжку самобутньою, яскравою та «соковитою».

Для того аби допомогти створити дійсно неповторний та гармонійний інтер’єр зі своїм характером та настроєм, Ганс Блумквіст також пише про такі неймовірно важливі речі, як контрастні поєднання, напівтони, текстури, візерунки та декорування.
Не бійтесь прислухатись до власних бажань

Ганс пише, що безліч людей дуже боязко відноситься до вибору кольору в інтер’єрі, але знехтувавши своїми бажаннями є ризик пошкодувати згодом. Ви скажете «а що, якщо я пошкодую, обравши сміливий колір, який я начебто хотів?» Я вас розумію і теж задавала собі це питання. Проте Ганс має чудову відповідь на нього: «Наважитись часом непросто, але, зрештою, це лише фарба: не сподобається – можна перефарбувати!». Саме завдяки цій філософії я маю у себе в будинку чудовий візерунок на стіні у природніх кольорах, який я намалювала власноруч і не жалкую ні краплі!

Якщо ви готові до експериментів, але не розумієте, який колір та їх поєднання вам до вподоби, або хочете дізнатись, як професійно та правильно втілити задумане у життя, книга Ганса Блумквіста «Натхнення кольором» саме для вас.
До речі Ганс пропонує цікавий спосіб пошуку кольорового натхнення: погортати фотографії на власному телефоні та проаналізувати, які саме фото та поєднання кольорів припадають до душі.

Але варто пам’ятати, як часто наголошує Ганс Блумквіст, що кожен відтінок може виглядати по різному. Все залежить від особливостей природного та штучного освітлення, від клімату місця проживання та загального стилю кімнати. А у своїй книзі «Натхнення кольором» автор вчить успішно використовувати ці всі тонкощі у власних цілях.


Різноманітність поєднань кольорів, текстур, матеріалів

Як я вже писала, книга містить десятки конкретних прикладів поєднання відтінків в інтер’єрі. Деякі з них чудові та очікувані, а деякі на перший погляд можуть видатись дуже несподіваними. Але кожне поєднання супроводжується поясненням щодо текстур, матеріалів, асоціацій, впливу на емоційний стан, грі на контрасті і все стає на свої місця.Особисто мені, серед усіх поєднань, описаних автором, дуже відізвались у душі саме наступні чотири:

  1. Гроза, вугілля та ніч. Ці відтінки синього, темно-синього, чорного у інтер’єрі – це щось неймовірне. Одразу відчувається атмосфера грози після спекотного дня та подих свіжого, прохолодного вечірнього вітру. Чудовим доповненням будуть слугувати речі з природніх матеріали, наприклад, деревина.

  2. Крига, хмари і сніг. Безліч відтінків білого кольору - як особливий вид естетики. Автор додає в крижаний білий інтер’єр натуральний білий льон і вінтажну білу порцеляну і атмосфера інтер’єру одразу стає такою богемною та такою досконалою…

  3. Пшениця, льон і кукурудза. Відтінки жовтого від блідого сірувато-жовтого до лимонного наповнюють інтер’єр теплом. Вони наче перші промінчики кожного дня, що ненав’язливо пробуджують від свіжої ночі. Саме сірувато-жовтий колір, пише автор, чудово впишеться у будь якому кліматі, оскільки він оживлює темне середовище та пом’якшує сліпуче проміння.

  4. Троянда, пелюстки і пудра. О, ці рожеві відтінки. Вони створюють атмосферу романтичності, невимушеності та м’якості. До таких відтінків чудово підійдуть квіткові візерунки та м’які текстури. Як приклад, автор наводить фото квартири модельєрки Марі Сікстін у Парижі і на мою думку вона неймовірна! М’які текстури та пастельні кольори від яких так і віє спокоєм та затишком..Кожна домівка особлива. Кожна має свій темперамент і якщо ви хочете присвоїти своєму ті ти інші «риси характеру» чи настрій - використовуєте кольори, адже це дуже потужний інструмент. Головне – з вірної сторони підійти до використання даного інструменту, з чим вам і допоможе книга Ганса Блумквіста «Натхнення кольором».

Авторка: Єлизавета Крамаренко


Замовити книжку «Натхнення кольором»

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх