дизайн інтерєру про книжки arthuss стиль життя

Гілтон Картер «Дикі інтер’єри» - з любов’ю до рослин та інтер’єру

Гілтон Картер «Дикі інтер’єри» - з любов’ю до рослин та інтер’єру


Про рослини в інтер’єрах та екстер’єрах


«Цей дотик тепла до вашого лиця, запах повітря, який буває тільки наприкінці зими, усмішка, що з’являється, коли помічаєш перші ознаки весни, - я переживаю всі ці відчуття щоразу, як потрапляю до приміщення з рослинами».

Гілтон Картер «Дикі інтер’єри»


Праця Гілтона Картера «Дикі інтер’єри» - книжка, яка просто просякнута любов’ю автора до рослин. Вона ідеально підходить для тих, хто зрозуміє автора та розділить цю любов. Я саме з цієї категорії людей, і я ну дуже чекала «Дикі інтер’єри» українською, як мінімум заради величезного естетичного задоволення, яке я очікувала отримати, гортаючи сторінки. Та навіть для мене ця книга була наче очікування/реальність(не в тому поганому сенсі, в якому ми звикли це чути). Тому що очікувала я побачити книгу з десятками інтер’єрів, в яких дуже органічно виглядають ті чи інші рослини та рекомендації по їх утриманню. Але як то кажуть «я шукав мідь, а знайшов золото»…
Книга дійсно містить безліч детально розібраних чудових домівок, в яких «головні жителі» - рослини. Деяким з цих домівок присутність рослин надають таку кількість унікальності та самобутності, що взагалі важко повірити, що рослини на таке здатні.


Також у книзі ви знайдете перелік неймовірних оранжерей та ботанічних садів з усієї планети, де вже побував, та куди планує навідатись автор. Кожна з цих місцин – неймовірна і я дуже хочу їх побачити. Впевнена, ви також розділите це почуття зі мною.


Особистим відкриттям для мене список, складений Гілтоном, з 10 рослин, які скоро увійдуть в моду. Тож якщо ви любите рослини та дуже хочете створити свою власну домашню оранжерею чи поповнити новинками вже існуючу, але вам не хочеться купувати клішейні рослини(не в образу моїм улюбленим монстерам та спатіфіллумам, лише констатуючи факт), ця частина книги стане вашою улюбленою, запевняю. В ній ви знайдете безліч цікавих рослин, а також детальну інструкцію з догляду за цими рослинами. До речі про догляд, якщо вас, як і мене, кидає у холодний піт кожного разу, як продавець у квітковому каже вам тримати вазон у кімнаті з «яскравим, непрямим світлом», книга містить шпаргалку, яка підкаже, яке саме світло отримуватиме рослина, в залежачи від сторони, на яку виходить вікно….
Книга також містить міні-розділи, які містять таку інформацію, як: інформація щодо відносин рослин і тварин(список нетоксичних рослин); вибір полиць для рослин; і найголовніше – інформація про те, які рослини підходять до кожної кімнати будинку та як рослини впливають на самопочуття.


Авторка тексту: Єлизавета Крамаренко


Замовити книжку «Дикі інтер'єри»

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх