дизайн мода і краса про книжки arthuss стиль життя

«Одяг… та інші важливі речі» Александри Шульман: відверто про життя, почуття та одяг

«Одяг… та інші важливі речі» Александри Шульман: відверто про життя, почуття та одяг

«Одяг… та інші важливі речі» Александри Шульман – стильна та відверта книга від екс-редакторки Vogue UK (25 років на посаді(!). Це мемуари, книга про особисте, в якій Александра використовує переплетіння опису предметів з власного гардеробу (556 речей, 22 з яких лише пальта) з життєвими переживаннями та анекдотичними ситуаціями за часів роботи головною редакторкою журналу Vogue UK.

Вона з вражаючою відвертістю та іронією розповідає про те, як познайомилась з культовими речами сучасного модного світу та про такі особисті речі, як сприймання себе в бікіні. А найголовніше те, що читаючи історії, наприклад про човники від Manolo Blahnik, які були зшиті особисто для Александри, від тексту віє теплом, затишком та «простотою».


Унікальна у своєму роді книга, адже в якій ще книзі можна прочитати експертну думку про те, чому футболки мають таку стійку популярніть, чим відрізняється чорний колір в Парижі, Нью-Йорку і Лос – Анджелесі, та про феномен успіху таких культових речей, як: маленька чорна сукня, сукня-комбінація та класична біла сорочка? До речі про білу сорочку…


Александра Шульман та перша біла сорочка


«Біла сорочка символізує компетентність, що не кричить про себе й навряд чи притягуватиме ядучі коментарі тролів про надмірну гламурність чи брак смаку»
Александра Шульман «Одяг…та інші важливі речі»


Із різних медіа ми знаємо, що класична біла сорочка – обов’язковий елемент базового гардеробу кожної стильної дівчини. А чи задавали ви собі питання, які стосунки із білою класичною сорочкою у екс-редакторки одного з найвідоміших в світі fashion-журналу Vogue UК.


Вперше авторка побачила білу сорочку на обкладинці першого альбому Патті Сміт Horses, на якій вона виглядала неймовірно невимушеною, сексуальною та довершеною. Тієї ж осені 18-ти річна Александра після концерту Патті Смітт поверталась додому з повною впевненістю у тому, що не носитиме більше нічого окрім білої сорочки, (Вважаю, що такий етап був у кожної дівчини). Оскільки білої сорочки авторка на той час не мала, довелось шукати її на церковному розпродажі уживаних речей, яка, звичайно, була далеко не крута, не сексуальна і зовсім не виглядала на Александрі так, як їй того хотілось.. Навіть більше, авторка пише, що протягом життя біла сорочка символізувала лише все протилежне до тієї обкладинки.


Авторка також розповідає, що на десятиріччя роботи у Vogue, колеги подарували Александрі скрап-бук, в якому була зібрана ціла купа важливих записів, спогадів, фото і т.д. В ній було фото, яке було зроблено фотографом Оберто Гілі протягом першого року роботи в журналі. На ньому Александра в білій сорочці. Під фото був підпис:

«Біла сорочка. Більше жодного разу, ні до того, ні після того, ми її в білій сорочці не бачили...» «І це правда», - підтверджує Шульман у своїй книзі

Наразі Александра Шульман не носить таких сорочок і цим самим екс-редакторка Vogue UK ще раз нам нагадує про те, що завжди потрібно в першу чергу прислухатись до себе…


Цікавий факт: Александра Шульман у свої книзі присвятила цілий розділ історії про свою ідеальну сукню. Саме в ній вона була на виступі у Києві в 2019 році.


Авторка тексту: Єлизавета Крамаренко


Замовити книжку «Одяг… та інші важливі речі»

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх