підбірки

Книги, що стали бестселерами і полюбилися читачам на Форумі Видавців та Comic Con Ukraine 2019

Книги, що стали бестселерами і полюбилися читачам на Форумі Видавців та Comic Con Ukraine 2019

Видавництво ArtHuss повернулося із Форуму Видавців у Львові та Comic Con Ukraine в Києві, тож з приємною втомою і натхненням готові продовжувати роботу. Цьогоріч книжковий фестиваль та фестиваль фанатів коміксів вразили насиченою програмою. Гості на наших стендах бідкалися, що не встигають обійти усі місця, автори, здавалося, телепортуються між лекціями та дискусіями… Ну а ми вирішили поділитися, які книги стали бестселерами і полюбилися читачам.


1. Діана Клочко «65 шедеврів. Визнані й неявні»

Ця книга отримала похвалу не лише гостей Форуму, але й експертів: Український інститут книги визнав її однією з найкращих книг 2018-2019 років. І ми переконані, що Діана Клочко написала не просто есе про українські шедеври мистецтва, але й у результаті отримала книгу-шедевр. Про це видання ми читали багато коментарів: хтось невдоволений тим, що Малевича називають українським митцем, а хтось навпаки, тішиться із цього факту. Чия правда – знає той, хто прочитає «65 шедеврів». Мистецтвознавиця відійшла від канону і запропонувала власний, який спонукає до роздумів. Як багато ми знаємо про вітчизняне мистецтво? Чи Шевченко геніальний поет, чи й митець непоганий? Як наші художники пов’язані із французьким мистецтвом? Чи можна вважати ескізи костюмів для п’єс шедеврами? Як…? Кожен читач знайде власні відповіді і нового улюбленого митця.


2. Серія «Графічний дизайн»

На даний момент ми видали три книги із серії професійної літератури для дизайнерів. І складно сказати, яка з них більш популярна. Адже кожна з них вдовольняє різні потреби читачів, має свою мету і покликана заповнити прогалини у знаннях, якщо вони є. Перша книга «Підхід і мова» дуже тішить новачків. Адже вона – це трамплін у світ дизайну. Автори знайомлять із технічними нюансами, основами композиції, презентації ідей… Друга книга «Дизайнерське дослідження» – must read для професіоналів усіх рівнів, адже дослідження — це інструмент, за допомогою якого можна глибоко вивчити предмет. А навіщо це потрібно? Аби реалізувати власні ідеї, структурувати роботу і отримати найкращий результат. Книга, що відкриває нові шляхи креативності. Третя ж книга «Генерація ідей» допоможе тим, хто відчуває брак свіжих думок, адже креативне мислення – це навичка, яку можна розвивати. І автори книги діляться усіма можливими схемами створення потужних ідей. Та найкраще у цих книгах – це ідеальний баланс теорії та практичних вправ.


3. Джоана Ґейнс «Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити»

Цю книгу про дизайн інтер’єру придбали не лише дизайнери, але й ті, хто цінує естетику чи планує ремонт. Джоана Ґейнс простою мовою знайомить зі стилями інтер’єру, розповідає, як одна деталь може змінити вигляд кімнати і пропонує бюджетні рішення ремонтних проблем. У «Своїй оселі» є усі кімнати: передпокій, вітальня, кухня, спальня… Ванна і дитячий простір також можна стильно трансформувати. А також підлаштувати простір дому для ваших потреб: інтровертам – приміщення для усамітнення, для любителів зберігати милі серцю дрібниці чи усі коробки з-під техніки – підсобне приміщення. Читачі дізнаються, як легко зробити затишок будь-де.


4. Дон Норман «Емоційний дизайн» та «Опанувати складність»

Ім’я Дона Нормана добре відоме дизайнерам, а його думці довіряють, бо вона завжди обґрунтована прикладами з життя. Проте ці книги купують не лише дизайнери, але й просто допитливі читачі. Чому? Дон Норман переконаний, що кожен із нас –дизайнер. Адже щодня ми обираємо предмети й інтерпретуємо їх, взаємодіємо із оточенням… «Емоційний дизайн» розповідає про три рівні сприйняття людей, знаючи які, можна вміло маніпулювати поведінкою споживачів, або ж уникати маніпуляцій. «Опанувати складність» – це пояснення, чому деякі речі незручні, як з цим жити і виправити.


5. Річард Вільямс «Анімація: посібник з виживання»

Книга «Анімація: Посібник з виживання» ‒ це подарунок Річарда Вільямса майбутнім поколінням аніматорів. Людина, що працювала в індустрії з 1950-х років і знає усі тонкощі класичної анімації, щедро ділиться власним досвідом. Трішки історії, аби зрозуміти контекст та розвиток анімації. Ще трішки теорії, аби уникати типових помилок. І багато, дуже багато практики! Автор детально й покроково показує, як переконливо передати рух об’єктів, людей і тварин. Як розпланувати простір кадру, зобразити вагу об’єктів, різні типи ходи, характер персонажа, його емоції, як відбувається озвучення готового мультфільму, монтаж кадрів… Після прочитання можна буде легко створити власний мультфільм.


6. Стівен Геллер, Сеймур Кваст «Графічні стилі»

Здається, у словнику під словом «натхнення» можна показувати фото цієї книги. Орієнтовно 700 зображень та опис стилів від вікторіанської епохи до сьогодення перетворюють цю книгу на детальне дослідження історії дизайну. Це найновіше видання, доповнене тенденціями останніх десятиліть в еру цифрових технологій. Стівен Геллер та Сеймур Кваст охопили історію у кількох аспектах: особливості дизайну в різних країнах, часових періодах та взаємовпливи. Вікторіанство, чорно-білі орнаментальні зображення, модерн із чіткими лініями та насиченими кольорами, експресіонізм, конструктивізм, інфографіка, вуличне мистецтво… Світ дизайну помістився на сторінках книги, яку можна відкрити будь-де і сказати «Вау».


7. Комікси «Захар Беркут» та «Колодроїд»

Обидва комікси авторства Олександра Корешкова, відомого українського коміксиста. Це новий напрям діяльності видавництва ArtHuss, у партнерстві з комікс-студією Spring Comics. В основі історій – оригінальні авторські сюжети, а ілюстрації вражають кольорами і ракурсами. «Захар Беркут» розкриває легенду із повісті Івана Франка та занурюється у міфологію. А події у коміксі «Колодроїд» відбуваються у постапокаліптичному світі, де дроїд пізнає таємницю…


Це були бестселери Форуму Видавців та Comic Con Ukraine 2019, попереду грандіозні видавничі плани…

Ми бачили зацікавлені очі наших читачів на стенді, тож вирішили продовжити книжковий фестиваль онлайн. Усі ці книги можна придбати за фестивальними цінами до 29 вересня. Приємного читання!

__________________________________________________________

Читати  «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво дізнавайся в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх