arthuss підбірки

Книги-новинки 2020 у видавництві ArtHuss

Книги-новинки 2020 у видавництві ArtHuss

Майбутнє. Яке воно: тривожне й невідоме? У видавничих планів ArtHuss майбутнє лише світле. Готуйте місце на своїй книжковій полиці, у нас є чим зацікавити. Наша команда повернулася з міжнародної книжкової ярмарки у Франкфурті, поспілкувалися з колегами-видавцями. Цікавилися, чого хочуть читачі. Які теми змушують вас казати: «Хочу знати більше!», а які тенденції самі кричать: «Ці сторінки сподобаються мільйонам». Як розумієте, що підбору книг підійшли відповідально. Ми не суворе журі і не виставляємо бали, тож це не рейтинг, а світла і широка книжкова вітрина. Оберіть своє.


1. Leonardo and the Last Supper by Ross King
2. Animation (Portfolio) by Andrew Selby
3. Red Lipstick: An Ode to a Beauty Icon by Rachel Felder
4. The Messy Middle: Finding Your Way Through the Hardest and Most Crucial Part of Any Bold Venture by Scott Belsky


1. Leonardo and the Last Supper by Ross King

Це історія всього лиш однієї картини. Зате якої! Від створення вона пережила стільки, що можна зняти блокбастер і вигадати не одну теорію конспірації. Книга «Леонардо і Таємна вечеря» від Росса Кінга розкриє геніального митця як живу особистість із страхами, готового на авантюри. Книга переконає, що Мона Ліза ‒ не єдиний шедевр да Вінчі.

У епоху, коли тривалість життя була приблизно 40 років, Леонардо виповнилося 42. Росс Кінг пише, що на той момент митець створив кілька різноманітних картин, фестивальних масок, музичний інструмент, нариси для досліджень, які він не опублікував та ескізів винаходів, які не зробив… Останні десять років життя да Вінчі працював на Людовіко Сфорца, герцога Мілану. І не зважаючи на хороші замовлення, не досягнув успіхів. Його останній проект експропріювали військові: то був гігантський бронзовий кінь на честь батька Сфорци. Інші проекти, пов'язані з архітектурою, військовою інженерією та містобудуванням, не знайшли меценатів. І хто б міг передбачити, що 1945 року, коли да Вінчі буде 43, він створить один із найвпливовіших творів мистецтва в історії: «Таємна вечеря». Тим паче, якщо раніше він ніколи не працював з такими масштабами і не вмів розписувати стіни. В умовах війни, політичних і релігійних безладів, Леонардо малював у соборі. А автор книги Росс Кінг малює портрет митця через призму його роботи. І водночас окреслює цілу епоху і руйнує міфи, пов’язані з «Таємною вечерею».2. Animation (Portfolio) by Andrew Selby

Хто такий Ендрю Селбі? По-перше, щирий поціновувач анімації. Ну і окрім цього, старший викладач кафедри ілюстрації в університеті Лафборо, був завідувачем відділу Школи мистецтв, відвідав безліч семінарів та конференцій у Європі, Америці, Австралії, Азії… Та ми тут не для того, аби його хвалити. А для того, щоб похвалити його книгу. Усі свої знання про анімацію він зібрав у цьому виданні.

«Анімація (Портфоліо)» ‒ це наочні приклади від провідних аніматорів та ілюстровані інструкції того, як створити захопливу анімацію для різних аудиторів. Ендрю Селбі описує всі етапи розробки: від препродакшену до постпродакшену. Все починається зі сценарію: що це таке, як його втілити через мову анімації, які підходи до написання існують, основні теми і жанри. Далі: розробка концептів, пошук ідей та візуального оформлення ідеї. Сторіборди, дизайн персонажів і оточення, підбір звуків… Усе, що необхідно знати ілюстратору, аби створити якісний продукт. Хороше доповнення до книги Річарда Вільямса «Анімація: посібник з виживання».3. Red Lipstick: An Ode to a Beauty Icon by Rachel Felder

Як стає зрозуміло, у цій підбірці видавничих планів ми «за» детальний підхід у будь-якій сфері. Від історії однієї картини переходимо до історії одного кольору губної помади! Червоний колір помади ‒ як багато можна дізнатися про світ із нього? Авторка книги Рейчел Фелдер досліджує історію цього відтінку, асоціації з аристократією, сексуальною привабливістю, бунтом, емансипацією, розширенням прав і можливостей, славою і красою. Назва «Червона помада: ода іконі краси» натякає і на впливових жінок, які століттями фарбували губи червоним: Єлизавета I, Коко Шанель, Мерилін Монро, Одрі Хепберн, Мадонна, Керолайн Бессет Кенеді, Палома Пікассо і Ріанна.

Як Ліза Елдридж у книзі «Писана краса» розвіює стереотипи про макіяж, так і Рейчел Фелдер глибоко дослідужує свою тему. Окрім анекдотів, цитат, уривків з літератури, у книзі «Червона помада» присутнє й мистецтво, яке надихалося цим кольором. Зокрема, роботи Мана Рея, Данте Габріеля Росетті, Уейна Тібо, фешн-ілюстрації Рене Груо, Сесіл Бітон и Джо Юла, поєднані з рідкісними зображеннями з вінтажних журналів. Що таке ідеальний червоний? Як його створюють? Чому він привертає увагу?4. The Messy Middle: Finding Your Way Through the Hardest and Most Crucial Part of Any Bold Venture by Scott Belsky

Ця книга не про мистецтво, тож можна вважати, із нею починається новий аспект видавничих зацікавлень ArtHuss. Розвиток бізнесу, підприємництво. Як знайти свій шлях через найскладніший і найважливіший етап будь-якого сміливого починання? Ця книга вже стала бестселером та завоювала звання найбільш надихаючої книги 2018-го року. В чому секрет? Скотт Бєльській ‒ підприємець, тож те, про що він пише, пережив на собі, став директором по продуктам від Adobe і консультантом для провідних стартапів. Книга Messy Middle про те, як знайти золоту середину для нових підприємств і сміливих творчих проектів, адже створення чогось із нічого ‒ це завжди ризикована мандрівка. У книзі є три основні розділи, які утворюють близько 100 практичних уроків. Де взяти впевненість у своїх силах, аби довести справу до кінця. Як оптимізувати робочі процеси, виявити, що дієво та покращити це. Як керувати командою та вдовольняти потреби клієнтів. Чи можливо уникнути помилок (спойлер: ні! Але Скотт Бєльській розповідає, як «вийти сухим із води» і подолати виклики).

Інтерв’ю з підприємцями, художниками, письменниками та керівниками дозволяють поглянути на початок власної справи та менеджмент з різних точок зору. До того ж, Скотт Бєльській щедро ділиться власним досвідом роботи з Airbnb, Pinterest, Uber. Компанії, які зараз відомі у всьому світі, із чогось починали. Тож ця книга допоможе початківцям-підприємцям стати на ноги та знайти власний шлях через найскладніший етап сміливих починань.Видавничі плани до Книжкового Арсеналу 2020 ще в процесі формування. Тож книг-новинок буде видано набагато більше.

Слідкуйте за новинами видавництва на нашій сторінці у Facebook, Instagram, або підписуйтесь на e-mail розсилку.

Дякуємо, що читаєте з нами! 

__________________________________________________________

Читати  «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво дізнавайся в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх