дизайн інтерєру підбірки про книжки arthuss стиль життя

Книги про лайфстайл та мистецтво жити

Книги про лайфстайл та мистецтво жити


Стиль життя у кожного свій. Хтось полюбляє спати до обіду, хтось робить перестановки вдома кожен місяць, хтось тримає засушені квіти на поличках... І для кожного лайстайлу є книга, яка допоможе підкреслити вашу індивідуальність, створити оточення, яке буде комфортним для вас.

Ми зібрали для вас серію книг у тематиці lifestyle, обирайте ту, що вас зацікавила і буде корисною.


1. Щасливий дім
2. Міські джунглі
3. Своя оселя
4. Життя в кольорі
5. Життя з візерунком
6. Натхнення кольором
7. Скринька зі спеціями


1. Щасливий дім

Для кого: книга для тих, кого цікавить психологічний аспект організації простору, щоб зробити таку перестановку, що змотивує вас та організувати оточення, що надихатиме.


Ребекка Вест розповість, як з невеликими зусиллями підлаштувати оселю під вас, щоб вона підтримувала ваші мрії, надихала і допомагала почувати у безпеці. Авторка поєднує дизайн і психологію, в першу чергу акцентує увагу на тому, як за допомогою змін вдома можна покращити свій моральний стан чи підвищити мотивацію.


2. Міські джунглі

Для кого: для тих, хто хоче озеленити свою оселю, з’ясувати, які рослини завести вдома і використати у інтер’єрі.

Автори побували у оселях власників міських джунглів, розпитали, як вони їх доглядають, що вирощують та які секрети мають. Це не енциклопедія з ботаніки, а збірник корисної інформації та практичних прийомів. Створений ентузіастами, які цінують рослини і знають, що вони здатні покращити життя.


І якщо вам здається, що тримати вдома рослини – це не легко, вимагає безліч знань, часу та мати особливі навички… Це не так. Навіть якщо у вас на підвіконні засох останній кактус, знайте: дар садівництва є у кожного. Саме так вважають Іґор Джосіфовіч та Джудіт де Ґраф і підкажуть, як рослини допомагають нам творити гармонію і стиль.


3. Своя оселя

Для кого: для тих, хто збирається робити ремонт і прагне розібратися у своїх смаках, вподобаннях та оригінальних рішеннях для кожної кімнати.

На перших сторінках книги Джоана Ґейнс підкаже, як визначитися зі стилем, вона розповість, які особливості мають бути у кожній кімнаті для того, аби вона була не просто красивою, але й функційною.


Від передпокою, до кімнат, дитячої, офісу та навіть місця для зберігання. Для кожного закутка у домі є кілька доречних порад з організації простору, поєднання стилів та створення простору, у якому хочеться жити.


4. Життя в кольорі

Для кого: для тих, хто хоче додати барв у своїй оселі та зрозуміти, як гармонійно підбирати кольори.

Ця книга налаштує вас дивитися на кольори вашого повсякдення під новим кутом. Ви навчитеся виражати себе через персональну палітру, познайомившись із теорією кольору, яку Ребекка виклала просто, стисло й наочно.


Авторка «Життя в кольорі» працює дизайнеркою текстилю, тож знає, як всього кілька деталей і кольорових поєднань можуть змінити усе навколо. «В повсякденному житті існує дуже мало речей, які ми можемо контролювати, але наш дім — це простір, який ви створюєте самостійно», — ділиться Ребекка і показує у книзі, як створити стильний і комфортний простір для себе.


5. Життя з візерунком

Для кого: для тих, хто прагне знати, куди застосувати смужки, горошок, клітинка, абстрактні кола та лінії…

Візерунки можуть освіжити інтер‘єр або ж перетворити його на несмак. Ребекка Етвуд розповідає про типові використання принтів з візерунками, наприклад, на підковдрах або на килимі вітальні; а також вказує на несподівані місця у вашій оселі, до яких ви, можливо, і не думали додати візерунок.


Ребекка Етвуд показує інтер’єри, які розробили її улюблені дизайнери і пояснює, як знайти ваш візерунок, який би підкреслив неповторність домівки і розповідав вашу історію.


6. Натхнення кольором

Для кого: для тих, хто шукає натхнення при пошуку ваших власних кольорових комбінацій


Колір пов'язаний з вашою особистістю і оскільки вона унікальна, то унікальною може бути і така комбінація. Стиліст інтер’єрів Ганс Блумквіст розкриває свою глибоко вкорінену любов до кольорів і того, як вони впливають на наші емоції. У книзі він поділяє барви на кілька категорій: темні, світлі, природні, м’які та яскраві. І розповідає, як подолати труднощі, коли обираєте кольори для власної оселі і знайти власну не банальну палітру.


7. Скринька зі спеціями

Для кого: для тих, хто хоче урізноманітнити своє харчування і навчитися готувати нові прості рецепти.

Ця книга – гід зі здорового харчування за рецептами овочевих страв із різних країн світу. Авторка книги — докторки медицини й шеф-кухарки Лінди Шиу. Тож будьте впевнені, тут не буде шкідливих дієт, надлишку смаженої їжі чи рецептів, які треба готувати кілька днів підряд...


Лише корисна і легкі страви. Сніданки, гарніри та десерти з екзотичними й вишуканими назвами, виявляється, не завжди вимагають подвигів на кухні, а здоровий підхід до харчування забезпечить гарне самопочуття


Хочу замовити книги у видавництві ArtHuss

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх