arthuss FAQ бізнес маркетинг менеджмент про книжки arthuss

Корпоративні книги та брендування видань ArtHuss

Корпоративні книги та брендування видань ArtHuss

Люди збирають бібліотеки, архіви та фонди, надихаються книгами та передають знання. ArtHuss збирає найкращі взірці нон-фікшну та професійної літератури для креативних професій та видає українською.

Пропонуємо вам надрукувати корпоративні брендовані книги, або видати нову. Це надзвичайно ефективний інструмент, який може покращити атмосферу в команді та підвищити лояльність клієнтів.


Навіщо потрібна корпоративна книга?

Ви можете обрати будь-яку книгу з асортименту ArtHuss та розмістити на ній логотип вашої компанії.

Цей унікальний тираж можна використати як:

1. Корпоративний подарунок

Замість наборів для гоління чи шкарпеток оберіть книги як святковий подарунок. У цьому набагато більше індивідуальності та персоналізованого підходу. Ексклюзивно брендовані світові бестселери здивують ваших колег чи бізнес-партнерів. Вони надихатимуть і викликатимуть приємні асоціації з вашим брендом.


2. Елемент тімбілдингу

Можна обрати 1-2 книги, яку будуть читати усі колеги одночасно. Це посилить інтерес до навчання, додасть тем для розмов та обговорень у офісі. Це можливість залучити освітній елемент без відриву від роботи. Поступово ви можете зібрати корпоративну бібліотеку, що буде додатковою перевагою у розвитку бренду.


3. Просування бренду

Брендована книга може перетворитися на потужний PR-проєкт. Подібна новина підвищить охоплення та впізнаваність бренду. Книги можна використовувати для власних промо-активностей і дарувати вашим підписникам у соцмережах. Водночас підтвердити цим статус компанії-експерта у галузі, якщо книга відповідає вашій тематиці. Ви покажете цінності вашого бізнесу.


Переглянути презентацію


Чому варто обрати видавництво ArtHuss?

Книжковий ринок пропонує багато варіантів і можливостей зробити брендоване корпоративне видання.

Проте видавництво ArtHuss має кілька значних переваг:

1. Якісний клієнт-сервіс на всіх етапах співпраці

Ми друкуємо книги у власній типографії Huss, яка має досвід роботи більш ніж 15 років. За цей час усі процеси стали удосконаленими, як злагоджений механізм швейцарського годинника. Менеджери допоможуть вам із документами, макетами та ви зможете обрати саме той варіант, що вас влаштовує.


2. Працюємо лише з ліцензійними авторськими правами

Видавництво ArtHuss цінує працю авторів та дизайнерів книг, ми завжди купуємо авторські права на книги та з повагою ставимося до правил та міжнародних нормативів. Саме тому співпрацюючи з нашим видавництвом ви ніколи не відчуєте себе, ніби берете кота у мішку. Адже все максимально прозоро та відкрито. За потреби ми надамо вам підтверджуючі документи.


3. Партнерство, не порушує законодавство України

Оскільки наша діяльність є легальною та перевіреною роками, ми уважно стежимо за змінами у законодавстві та юридичними нюансами. Відтак, ваша компанія у надійних руках.


4. Варіативність тематик книг

ArtHuss видає книги про мистецтво, графічний, інтер’єрний, предметний дизайн, ілюстрацію, анімацію, моду, архітектуру, бізнес, менеджмент, рослини, шрифти, урбаністику, кольори… Серед цього різноманіття ви знайдете те, що відповідає інтересам та тематиці вашої компанії.
Які рішення ми пропонуємо?

Щоб наша співпраця була максимально комфортною, ми пропонуємо кілька різних варіантів для компаній.

Обирайте найбільш зручний для вас:

1. Корпоративні замовлення книг чи подарункових сертифікатів

Це найшвидший варіант отримати книги, проте у цьому випадку не буде вашого логотипу на обкладинці. У цьому є і плюси: гнучкість такого замовлення. Адже ви можете зібрати колекцію з різних видань на одну тему чи різні і обирати кількість примірників. Також чудовий варіант корпоративного персоналізованого подарунку: можете замовити сертифікати.

Обирайте будь-які книги із наявних у асортименті видавництва, робіть замовлення за спеціальними цінами для вашої компанії. Ми надаємо знижку 15% і розраховуємо вартість замовлення. Відправляємо після оплати у найближчий будній день. Ваші книги швидко опиняться у вас.Замовляйте книги для вашої компанії в інтернет-магазині видавництва ArtHuss,
або зв'яжіться з нами


2. Брендування вже виданих книг ArtHuss

Ви можете розмістити назву вашої компанії, логотип, слоган та інші елементи вашого бренду на обкладинці вже виданих книг ArtHuss. Ми надрукуємо новий тираж спеціально для вас, тому мінімальне замовлення від 100 примірників.

Цей варіант довший по часу, ніж попередній, адже має кілька етапів:

 1. Ви обираєте книгу на сайті або ми рекомендуємо вам актуальну.
 2. Підписуємо договір та виставляємо рахунок.
 3. Ви надаєте нам необхідні логотипи, тексти та матеріали у стилістиці компанії.
 4. Ми створюємо макет обкладинки для друку.
 5. Ви затверджуєте його або разом допрацьовуємо ідеальний варіант.
 6. Друкуємо і надсилаємо вам свіженький тираж для будь-яких ваших потреб.
Якщо ж вам хочеться мати логотип на обкладинці, але немає часу чекати, у нас є вихід: замовте брендовані суперобкладинки. Вони можуть закривати книгу цілком або ж лише частину і так само містити ваші логотип, текст чи інші елементи.

Етапи такі самі, як для брендованої обкладинки, проте мінімальний тираж — 50 суперобкладинок, а терміни виготовлення всього кілька днів.Для замовлення брендованих книг пишіть на info@huss.com.ua,
дзвоніть по телефону +38 (044) 227-69-63, або заповніть форму.


3. Видання книги індивідуально для вас

Це довготривалий, але цікавий процес. Ви можете обрати будь-яку книгу, або серію видань, закордонного видавництва, яку ми надрукуємо для вас з нуля. Тому тут набагато більше простору для творчості.

Окрім логотипу на обкладинці ми можемо додати у макет:

 • звернення директора, або топ-менеджера до колег і партнерів на першій сторінці чи клапані обкладинки;
 • сторінки з рекламою компанії у кінці книги;
 • фото усього колективу компанії і вітання;
 • брендовану суперобкладинку книги.


У цьому випадку вам не потрібно турбуватися ні про що. Лише оберіть книгу, яку вважаєте обов’язковою для прочитання у вашій галузі. А видавництво ArtHuss подбає про усе інше:

 1. Ми придбаємо авторські права.
 2. Наша команда здійснить переклад на українську, редактуру та коректуру тексту.
 3. Наші дизайнери зверстають макет.
 4. Ви затвердите і ми надрукуємо великий тираж.
 5. Ви купуєте частину накладу (зі знижкою) і можете використовувати його без обмежень.Додатково ми пропонуємо взаємну інформаційну підтримку. Ваша компанія отримає статус «партнер видання». Ми будемо згадувати вас як партнерів у соцмережах видавництва та прес-релізах для медіа. Також з радістю влаштуємо спільні промо-активності: розіграші книг, акції чи презентації. 

Для видання книг пишіть на info@huss.com.ua, або заповніть форму.


Переглянути презентацію


Компанії, які з нами співпрацювали

Надзвичайно різним компаніям були корисні та актуальні наші книги. Обираючи співпрацю з ArtHuss ви обираєте повагу, надійність та комфорт.
Нам дякують
Переглянути презентацію


Зв'яжіться з нами


Для брендування чи видання книг пишіть на info@huss.com.ua, або заповніть форму.


__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх