ілюстрація графічний дизайн дизайн дизайн інтерєру мистецтво про книжки arthuss

Настільні ігри, що пробудять вашу креативність

Настільні ігри, що пробудять вашу креативність

У видавництві ArtHuss вже зовсім скоро з'являться новинки: дві настільні карткові гри.


Кожна з них складається з 52 завдань, мета яких – допомогти розвинути креативність. Завдяки кільком хвилинам для творчості на день гравці вдосконалять навички дизайну чи письменницької майстерності. Авторка ігрових наборів Емілі Кемпбелл працювала в сфері моди, була графічною дизайнеркою і директоркою з дизайну у RSA та British Council Arts Group. А зараз працює директоркою Creative Education Trust, які надають інтегрований формат освітніх програм для початкових та середніх шкіл Лондона. Тому вона знає, як зацікавити вивченням складних тем у захопливому форматі.Кілька хвилин дизайну: 52 вправи, що пробудять вашу креативність

Гра «Кілька хвилин дизайну» містить 52 вправи, що пробудять вашу креативність. Картки охоплюють увесь спектр дизайну, від шрифтів до архітектури і тематично розділені за допомогою кольорів. У них ви не знайдете відповідь на питання «Що таке дизайн?», проте зрозумієте, як генерувати ідеї. Аналізувати форми, перетворювати зображення у щось нове та вигадливе. Деякі картки містять абстрактні завдання, тож над ними можна роздумувати у різноманітних варіаціях, а деякі дуже конкретні.


Кілька рядків щодня: 52 підказки, як нарешті зважитися писати

До розробки гри «Кілька рядків щодня» окрім Емілі Кемпбел долучився також Гаррі Олтон, письменник, який живе і працює в Лондоні. Разом вони створили 52 підказки, як нарешті зважитися писати. Картки містять завдання з переказу знайомих сюжетів через іншу перспективу, описи сцен без використання прикметників, написання розповідей у стилі різних письменників… Цей набір буде корисний для тренерів та копірайтерів усіх рівнів і стане в нагоді при проведенні різноманітних майстер-класів.Хочете спробувати щось нове, позмагатися з друзями, влаштувати брейн-шторм чи випробувати свої навички? Оберіть, яка сфера вам більше до вподоби та грайте!


__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх