ілюстрація дизайн мистецтво мода і краса підбірки про книжки arthuss стиль життя

Покажи себе світу: 10 неочевидних порад з книги «Жіноча компанія»

Покажи себе світу: 10 неочевидних порад з книги «Жіноча компанія»


Покажи себе світу: 10 неочевидних порад з книги «Жіноча компанія»


Яскрава «Жіноча компанія» належить до книг, які варто читати невеликими порціями, смакуючи й надихаючись. Її авторка Ґрейс Бонні зібрала мотивуючі й надихаючі приклади з життя жінок, які займаються бізнесом та творчістю. Вони живуть в різних штатах, спеціалізуються на різних видах мистецтва й бізнесу, мають різні підходи до своєї роботи. Об’єднує їх те, що вони по-справжньому люблять свою роботу і успішні в тому, чим займаються.


Музикантки Керрі Браунштейн і Ліззо, шеф-кухарка Карла Голл, режисерка Мері Ламберт, письменниця Роксан Гей і ще близько сотні не менш цікавих жінок різного віку, раси та рівня досвіду. Героїні книги відповідають на низку питань, які дозволяють читачкам зрозуміти, що саме привело до успіху кожну конкретну жінку. «Жіноча компанія» – про сестринство, книга чудово показує, що жінки й «жіночі» бізнеси — це спільнота, а не змагання. А чужий досвід — зразок для наслідування.
Ми вибрали десять неочевидних порад від героїнь книги, які неодмінно стануть у пригоді тим, хто мріє почати власну справу або просто шукає натхнення.


1. Працюй не по 12 годин, а головою: ситуацію треба оцінювати вже на перших етапах, щоб зрозуміти перспективу досягнення успіху.

Таня Аґіниґа, виробниця й дизайнерка меблів, Лос-Анджелес, Каліфорнія


2. Найважливіший урок, який я засвоїла у веденні бізнесу, це урок про те, що переможці – це невдахи, які піднімаються після падінь.

Джоді Паттерсон, підприємниця в індустрії краси, Бруклін, штат Нью-Йорк


3. Не бери на роботу й не співпрацюй з людьми з підлою вдачею. Життя занадто коротке, а ми занадто вразливі, щоб страждати через негідників. Будь приязною – це неодмінно відобразиться на твоїй роботі.

Женев’єва Ґорден, дизайнерка інтер’єрів, телеведуча, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк


4. Щоб стати професіоналкою у справі, маєш бути готовою спочатку визнати себе профанкою в ній.

Мері Ґоуінґ, дизайнера одягу, Берклі, штат Каліфорнія


5. Якщо ти потребуєш натхнення або виходу з творчого застою, справжньою чарівною пігулкою стане подорож. Навіть у сусідній квартал. Або далі. Просто зміни обстановку, подивись, як живуть і що роблять інші люди.

Ліз Ламберт, готельєрка, Остін, штат Техас


6. Помилки – неодмінна складова життя, це цеглини, плацдарм, спосіб, у який ми навчаємось нового. Помилок не існує, є тільки матеріал для навчання.

Ніякі Джованні, поетеса, Блексбург, штат Вірджинія


7. Не прагни використовувати всі можливості – це марнує час та енергію.

Шенен Кампанаро, дизайнера текстилю, Бруклін, штат Нью-Йорк


8. Не прикипай навічно до однієї речі, тренду чи засобу. Зачини одні двері – відчиняться багато нових. Змінюються стилі, смаки, люди – змінюєшся й ти!

Дана Танамачі, мисткиня, графічна дизайнера, Сіетл, штат Вашингтон


9. Навчися просити про допомогу. Це не ознака слабкості, це ознака поваги до здатності інших привнести щось необхідне у наше життя.

Домінік Браунінґ, письменниця, активістка, Літтл-Комптон, штат Род-Айленд


10. Покажи себе світу. Чим більш ініціативною ти будеш, тим легше налагоджуватимеш контакти й реалізовуватимеш можливості.

Джессіка Маркес, мисткиня, ремісниця, Бруклін, штат Нью-Йорк


«Я виявила, що переважна більшість жінок, які керують бізнесом, хочуть спілкуватися з іншими жінками зі своєї сфери й чекають від них порад», — пише Ґрейс Бонні у передмові. «Жіноча компанія» – це книга про підтримку й втілення мрій, у якій кожна читачка обов’язково знайде щось мотивуюче.


Авторка тексту: Анастасія МузикаЗамовити книжку «Жіноча компанія»

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх