бізнес маркетинг менеджмент мистецтво про авторів

Про автора: П’єр Гіє де Монту

Про автора: П’єр Гіє де Монту

Хто ж цей загадковий П’єр Гіє де Монту, що написав про метафізику та естетику і поєднав це з менеджментом? Поєднав, здавалось би, непоєднуване...


П’єр ‒ професор Стокгольмського університету (Швеція) та керівник кафедри менеджменту Копенгагенської бізнес-школи (Данія), окрім того доцент в університетах Фінляндії та Німеччини. Його багатий досвід викладання дозволяє пояснювати складні речі зрозумілою мовою та структурувати знання.


Автор досліджує взаємовпливи між мистецтвом, естетикою та економікою. Сам П’єр Гіє де Монту, як з’явилися ці концепції: «Моєю першою сферою досліджень були промислові ринки, згодом я почав вивчати підприємництво. Мені здавалося, що індустріальну економіку можна розглядати як естетичну справу. До того ж, така перспектива була врахована у кантівській філософії…».


Завдяки цим спостереженням П’єр Гіє де Монту зрозумів, що мистецтво може стати прикладом, який проілюструє що таке творчий менеджмент. А також з’ясував, що лідери індустрій та митці мають спільні риси.


Тож книга «Арт-фірма» про те, що мистецтво ‒ це спосіб наблизитися до творчості в організаціях, а естетика ‒ підхід, який допомагає зрозуміти, як воно працює. І все пов’язане тісніше, ніж здається.


Придбайте зі знижкою за попереднім замовленням і пізнайте Канта, метафізику й філософії, які можна застосувати на практиці.


Замовити книжку «Арт-фірма»


__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво - в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх