про книжки arthuss фотографія

«Прочитай, якщо хочеш стати зіркою Instagram» - книга для тих, хто прагне мати власний успішний Insta блог

«Прочитай, якщо хочеш стати зіркою Instagram» - книга для тих, хто прагне мати власний успішний Insta блог


Маленька, та дуже інформативна по наповненню книга про те, як підкорити інстаграм.


Б'юсь об заклад, що кожен більш-менше активний користувач такої над відомої соціальної мережі як інстаграм хоча б раз задумувався про більш активну роботу над своїм особистим блогом. Книга “Прочитай, якщо хочеш стати зіркою instagram” саме для того й була створена, щоб допомогти розібратись з цим питанням. Вона обов'язкова для прочитання тим, хто хоче дізнатись, як зробити свій акаунт цікавим, унікальним та привабливим для підписників, адже книга містить поради та правила ведення успішного інстаграм-блогу.

Проте не тільки новачку варто прочитати цю книгу, досвідчений користувач та блогер також обов’язково знайде в ній для себе дещо цікаве. Як мінімум, натхнення для контенту та декілька нових секретів ведення успішного інстаграм акаунту.


Книга «Прочитай, якщо хочеш стати зіркою instagram» містить десятки порад від успішних блогерів. Деякі з них є базовими, деякі – нестандартними та неочевидними. Тож вважаю за необхідне виділити декілька порад, на які мені б хотілось звернути увагу
Випусти свого внутрішнього дивака, - радить ілюстраторка, акторка та графічна дизайнерка @TASTEOFSTREEP

Якщо ви маєте ідеї стосовно того, яким має бути ваш блог, і все, що вам заважає виставляти те, що насправді хочеться - це страх осуду від людей, тоді, будь ласка, менше хвилюйтесь про те, що про вас подумають інші. Адже вже давно не секрет, що безліч “зірок” сучасного інстаграму стали відомими саме тому, що не побоялися смішків від друзів та знайомих та постили в інстаграм те, що подобається. Кожен з них має свою фішечку. І на кожного знайдеться свій глядач. Врешті - решт проходить ера ідеальних інстаграм акаунтів та ідеальних інстаграм людей.
Розважайся

Цю дуже важливу, на мій погляд, пораду дає засновниця акаунту @HOTDUDESWITHDOGS

Дійсно, не варто сприймати соцмережі занадто серйозно. Ведіть профіль для того, щоб посміхатись кожного разу, як взаємодієте з ним.
Будь собою, - радить @THESALTYBLONDE

Ви можете надихатись блогерами, інфлюєнсерами та контентом, що вони створюють, але не забувайте, що ви - не вони, а вони – не ви. Не знецінюйте себе та свою оригінальність. Прислухайтесь до себе та не бійтеся бути собою. Зрештою, усі «трендсеттери» сучасного світу це саме ті люди, що точно знають і вміють правильно використати свою власну автентичність. Саме тому ми та звертаємо на них увагу.
До речі, окрім порад щодо наповнення профілю і ведення сторінок, книга також розкриває тему грошей та заробітку на акаунті, розповідає методи підвищення активності, способи виходу в рекомендації та містить такі корисні речі, як: списки додатків для обробки фото, лайфхаки ведення сторінки, особливості створення шапки профілю і т.д.


Авторка: Єлизавета Крамаренко


Замовити книгу «Прочитай, якщо хочеш стати зіркою Instagram»

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх