дизайн мистецтво про книжки arthuss

Книги Массачусетського технологічного інституту MIT Press у новій серії ArtHuss «Що варто знати про…»

Книги Массачусетського технологічного інституту MIT Press у новій серії ArtHuss «Що варто знати про…»

Видавництво Массачусетського технологічного інституту MIT Press спеціалізується на випуску видань наукового та технічного профілю. Воно розташоване в Кембриджі і було засноване аж 1962-го року, тож за цей час стало найбільших університетських видавництв. Їхні книги охоплюють теми на стику науки, технологій, мистецтва, соціальних наук і дизайну.

А чому ми про розповідаємо про MIT Press? Бо мета у цього видавництва дуже схожа на мету ArtHuss: видавати сміливі інтелектуальні книги із чудовим дизайном. У 2011 році MIT Press заснували серію книг Essential Knowledge (Необхідні Знання), яку ми плануємо перекласти і видати.Серія Essential Knowledge – це зрозумілі, невеликі, красиво оформлені книги на актуальні теми. Провідні професори та мислителі дають експертну оцінку різним темам: культурним, історичним, технічним, науковим… Ця серія книг існує для того, аби читачі змогли отримати фундаментальні знання. Сучасна епоха характеризується швидким доступом до інформації, проте часто вона може базуватися на поверхневих фактах, суб’єктивних думках чи абстрактних описах. Тож книги серії Essential Knowledge покликані забезпечити потребу у глибшому розумінні світу. Кожен із томів пояснює спеціалізовані теми простою мовою, аби навіть не експерти засвоїли корисну інформацію. Складні ідеї нарізають на шматочки у смачній для сприйняття формі.


Перша книга із серії, яка скоро вийде у видавництві ArtHuss – це «Візуальна культура». Дослідження, що розповідає, як ми дивимось? Що ми бачимо? Адже візуальне завжди щось означає. За допомогою величезної кількості прикладів — від Бейонсе і Jay-Z у Луврі до перших зображень чорної діри — авторка книги, Алексіс Бойлен розглядає питання, як ми взаємодіємо із зображеннями і піддаємося маніпуляціям. Чотири розділи цієї книжки показують візуальне як сукупність механізмів і стратегій, які можуть використовувати ті, хто створюють візуальний контент, і ті, хто його сприймають.


Цією книгою ми розпочинаємо серію видань "Що варто знати про…".

Відповідальний редактор серії - письменник, літературознавець та куратор Олександр Михед.


«Візуальну культуру» вже можна придбати за попереднім замовленням. А у видавничих планах ArtHuss ще й інші книги серії про необхідні та фундаментальні знання.Замовити книжку «Візуальна культура»

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх