графічний дизайн дизайн літературознавство мистецтво підбірки про книжки arthuss фотографія

Що читають українці під час війни?

Що читають українці під час війни?

Що читають українці під час війни?


Щомісяця видавництво ArtHuss підбиває підсумки: які книги обирають читачі?

Взимку найбільш популярними були видання про дизайн інтер’єрів та створення затишку в оселі. Після місяця паузи у діяльності видавництва та від початку повномасштабної війни росії проти України вподобання читачів змінилися. Тепер у топі книги для саморозвитку навичок. Бажаємо успіхів кожному, хто освоює нове. Це чудово, бо знання ― дуже цінний ресурс. Також у топі опинилися книги, спрямовані на краще розуміння явищ дійсності із серії «Що варто знати про…».


Отже, цього місяця читацький рейтинг виглядає ось так:

  1. Як знімати неймовірні фотографії
  2. Сторітелінг у фотографії. Воркшоп
  3. Серія «Основи. Графічний дизайн»
  4. Серія «Що варто знати про» (MIT Press)
  5. Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві


1. Як знімати неймовірні фотографії

Автор Генрі Керол показує приклади відомих робіт фотографів і на їх прикладі демонструє, як створювати впливові зображення. Книга охоплює п’ять важливих тем: композиція, експозиція, світло, об’єктиви та мистецтво бачення.
2. Сторітелінг у фотографії. Воркшоп

Фінн Білз навчає аматорів і початківців створювати незабутні фотографії. А головне: наповнити їх сенсом. Сторітелінг дозволяє сплести героїв, події, локації та предмети в одну неймовірно красиву цілісність. Книга складає своєрідний курс із важливих кроків: переконуй, підготуйся, фотографуй, редагуй, презентуй.
3. Серія «Основи. Графічний дизайн»

Ми надрукували нові тиражі кожної з книг серії взимку. І раді, що для читачів вони актуальні навіть у цей складний час. Кожне видання розкриває певний аспект дизайнерської діяльності: художня мова та прийоми, генерування ідей, дослідження тем та презентація замовнику.
4. Книги серії «Що варто знати про» (MIT Press)

Особливо тішить, що читачі купують книгу «Постправда», адже вона допоможе тримати оборону в інформаційній війні і уникати маніпуляцій чи дезінформації. «Розумні міста» розкаже про концепцію сучасного, технологічного міста та небезпеки, які можуть прийти разом з ними. «Візуальна культура» доведе, чому це найважливіша з культур і на прикладі сучасних подій продемонструє, наскільки у ній все пов’язане контекстуально.
5. Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві

Книга Ганни Улюри із 113 есе про письменниць з різних епох і країн, звісно ж теж є есе і про українських літераторок, наприклад, про Ольгу Кобилянську, Марусю Чурай, Марко Вовчок, Лесю Українку, Оксану Забужко, Катерину Калитку. Тож ця книга включає українських авторок у світовий контекст.Авторка тексту: Валерія Пінчук
Замовити книжки видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх