про книжки arthuss фотографія

«Сторітелінг у фотографії»: все про те, як розповідати історії через світлини

«Сторітелінг у фотографії»: все про те, як розповідати історії через світлини


Фотографія як надпотужний елемент розповіді історії

А ви вмієте розповідати історію одним кадром? Викликати почуття спокою чи довіри, впевненості чи духовності одним фото? Передати емоційний стан людини, будь то гнітючий біль чи неймовірне щастя людини шляхом правильного використання відблиску в очах? А чи хотіли ви колись навчитись робити все це і ще сотні інших, не менш важливих речей? Відкривайте воркшоп Фінна Білза і ви зрозумієте, як не просто фотографувати, а розповідати історію, робити мистецтво. Якісно, професійно та з душею.


«Історії - це справжнісінькі інфлюенсери»
Фінн Білз «Сторітелінг у фотографії»


Автор воркшопу “Сторітелінг у фотографії” Фінн Білз - фотограф, роботи якого заворожують. З ним співпрацюють найвідоміші бренди світу. Фотографії, створені ним, хочеться роздивлятись годинами, яких, до речі, у книзі величезна кількість.
Інформаційна частина книги поділена на сім розділів. Перший розділ містить неймовірно важливу технічну інформацію. В ній ви дізнаєтесь, що вам необхідно для користування воркшопом, яке саме обладнання та додаткові речі обрати (навіть сумки та аксесуари), а також знайдете чималий список додатків, які будуть корисними впродовж усього процесу фотографування: від планування до редагування. У другому розділі ви дізнаєтесь про такі елементи формування сторітелінгу, як: місце, головний герой, типи кадрів і т.д. Наступні п'ять розділів всеохоплююче розкривають пять кроків створення кадрів від Фінна Білза, а саме: ПЕРЕКОНУЙ, ПІДГОТУЙСЯ, ФОТОГРАФУЙ, РЕДАГУЙ, ПРЕЗЕНТУЙ. В них вас чекатиме незчисленна кількість інформації про те, як розмовляти з клієнтами, як виставити ціну, як готуватись до роботи, як використовувати сонячне світло, які бувають техніки зйомки, як грамотно редагувати і ще безліч різної інформації.

А в доповнення ви знайдете безліч проєктів та вправ, які навчать вас використовувати отримані знання на практиці.

Тож запевняю, ця книга - скарб для кожного, кому цікавий весь процес створення фотографії від початку і до кінця, адже в ній ви знайдете відповіді на всі запитання та відкрийте для себе величезну кількість нових інсайтів.
Колір як інструмент впливу на настрій глядача

Кожна фотографія, яку ми роздивляємося завжди викликає якісь почуття. А чи міркували ви про те, звідки береться емоція під час перегляду контенту? Фінн Білз у книзі "Сторітелінг у фотографії" пише:

"Ніщо не впливає на емоції глядача так, як колір".

Після прочитання частини в книзі про колір та вплив кольору на емоційний стан глядача, сумнівів у правдивості цих слів не залишиться. Адже ви побачите та відчуєте силу поєднання кольорів на прикладах робіт Фінна Білза для всесвітньо відомих клієнтів. Кожен із проєктів, представлених у книзі містить палітру кольорів, яка є ідеальним відображенням цінностей бренду та забезпечує бажану реакцію глядача.

Наприклад, працюючи над проєктом Cartier, автор поєднує два кольори, а саме: червоний і білий. Червоний колір викликає захват, передає силу, а білий колір уособлює елегантність, витонченість, чистоту. Усе, що зображено на фотографії - це силует дівчини у червоній сукні на білому тлі. Обличчя її не видно, бо вона наче знаходиться у хмарі білого туману, виходячи з нього поступово. Все геніальне - просте...

Підрозділ про кольори також містить наглядно продемонстрований та детально висвітлений опис впливу кольорів, завдяки якому ви навчитесь самостійно обирати кольорові поєднання для того, аби викликати у глядача бажану емоційну відповідь.


Авторка тексту: Єлизавета КрамаренкоЗамовити книгу «Сторітелінг у фотографії»


Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх