підбірки про книжки arthuss

Топ книг, які підкрорили ваші серця у січні

Топ книг, які підкрорили ваші серця у січні


Ми можемо довго розповідати, які чудові книги видавництва ArtHuss, адже у кожен тираж ми вкладаємо багато старань та 100% уваги. Проте найкраще про книги розповідають читачі та їхні вподобання. Тож ось топ книг, які підкрорили ваші серця у січні.

Якщо ви ще думаєте, чим потішити близьких, ось вам перелік книг бестселерів. Це означає, що вони закохують з першого погляду, чіпляють анотацією і проходять прискіпливу перевірку наживо різними читачами видавництва ArtHuss.


1. «Заґмайстер і Волш. Краса»
2. «Життя в кольорі», Ребекка Етвуд
3. «Міські джунглі», Іґор Джосіфовіч, Джудіт де Ґраф
4. «Анімація», Ендрю Селбі
5. «WORKFLOW. Практичний посібник до творчого процесу», Дорон Маєр
6. «Малювання на сніданок», Денні Грегорі
7. «Жіноча компанія», Ґрейс Бонні
8. «100 ідей, що змінили мистецтво», Майкл Берд
9. «Основи. Графічний дизайн 04: Нові основи»
10. «Щасливий дім», Ребекка Вест


1. «Заґмайстер і Волш. Краса»

Це книга про красу. І вона красива не лише ззовні, але й наповнена корисною інформацією та цікавими спостереженнями. "У сучасному світі дизайну більшість практиків стверджують, що краса їм це не цікава. Навіть художники уникають її, аби їх роботи не вважали надто декоративними чи комерційними», – так вважають автори книги, дизайнери-практики з багаторічним досвідом Стефан Заґмастер і Джессіка Волш.

Вони хочуть переконати, що функційність – не єдине на що варто звертати увагу. Вони досліджують красу, шукають її в дизайні доісторичних сокир, аналізують їх симетрію, хоча вона не надавала вагомих функційних переваг. Від давніх часів Загмайстер і Волш йдуть до ХІХ століття, яке вони характеризують, як період «одержимий красою».

Безліч ілюстрацій та фото доповнюють цю книгу. І читачі отримують унікальний естетичний досвід від взаємодії з виданням та переосмисленням краси.


2. «Життя в кольорі», Ребекка Етвуд

Ця книга налаштує вас дивитися на кольори вашого повсякдення під новим кутом. Ви навчитеся виражати себе через персональну палітру, познайомившись із теорією кольору, яку Ребекка виклала просто, стисло й наочно.

Авторка «Життя в кольорі» працює дизайнеркою текстилю, тож знає, як всього кілька деталей і кольорових поєднань можуть змінити усе навколо.

«В повсякденному житті існує дуже мало речей, які ми можемо контролювати, але наш дім — це простір, який ви створюєте самостійно», — ділиться Ребекка і показує у книзі, як створити стильний і комфортний простір для себе.3. «Міські джунглі», Іґор Джосіфовіч, Джудіт де Ґраф

Це видання принесе невимовну радість кожному поціновувачу рослин. Адже автори побували у оселях власників міських джунглів, розпитали, як вони їх доглядають, що вирощують та які секрети мають. Це не енциклопедія з ботаніки, а збірник корисної інформації та практичних прийомів. Створений ентузіастами, які цінують рослини і знають, що вони здатні покращити життя. І якщо вам здається, що тримати вдома рослини – це не легко, вимагає безліч знань, часу та мати особливі навички… Це не так. Навіть якщо у вас на підвіконні засох останній кактус, знайте: дар садівництва є у кожного. Саме так вважають Іґор Джосіфовіч та Джудіт де Ґраф і підкажуть, як рослини допомагають нам творити гармонію і стиль.4. «Анімація», Ендрю Селбі

Ендрю Селбі довгий час працював викладачем. Тож він чув усі можливі запитання студентів і це допомогло йому створити книгу, що розкриє різні аспекти роботи над мультфільмами.

Ця книга точно буде корисна початківцям, які розпочинають свій шлях у світ анімації. Вона знадобиться й професіоналам, щоб освіжити та впорядкувати інформацію. Вона покаже любителям кінематографу, як роблять шедеври. Ендою Селбі розпочинає із генерування ідей, написання сценарію, створення характерів персонажів і проводить читача по усім виробничим процесам. Процес анімування, написання саундтреків, озвучення, монтаж… І аж до розповсюдження анімаційних фільмів у кінотеатрах.

Чудовий посібник, щоб досягти успіху і отримати роботу у компанії мрії (адже у ньому навіть є поради, як правильно оформити портфоліо).5. «WORKFLOW. Практичний посібник до творчого процесу», Дорон Маєр

Дорон Маєр впродовж більш ніж 10 років вивчав творчий процес в різних сферах мистецтва. Він аналізував кожен етап своєї роботи. Які стратегії корисні? Які поширені помилки? У результаті автор виокремив набір методів: надійний робочий процес, workflow. Тож якщо у вас постійно палають дедлайни, ідеї провалюються чи на кінцевих етапах проєктів щось йде не так… Налаштуйте свій workflow. І Дорон Маєр підкаже як отримати контроль над креативністю, не обмежуючи творчість.

У цій книзі: 28 розділів, наочні приклади, ілюстрації, варіативні підходи. Щоб творити продуктивно, а не хаотично. Створювати кмітливий продукт, а не залежать від мінливого настрою.6. «Малювання на сніданок», Денні Грегорі

Денні Грегорі у книзі "Малювання на сніданок" розповість тисячу способів насолодитися життям, навіть якщо часу немає ні на що. І це не лише про малювання. Методи, які описує Денні можна застосувати до будь-якого хоббі, на яке не вистачає часу.7. «Жіноча компанія», Ґрейс Бонні

Для кого: і знову для кожного! У книзі інтерв’ю з жінками, власницями бізнесу, які перетворили улюблене хобі на успішну кар’єру. Що їх надихало, мотивувало…

Авторка показала, що на початку шляху кожна жінка сумнівалася, ставала на граблі, але не зупинялася. Цю книгу можна читати з будь-якої сторінки, відкрити на будь-якій історії і перечитувати. Одна з підприємиць сказала, що «успіх — це здатність поєднати пристрасть і потужне відчуття мети».

Гадаємо, авторка книги також сповідувала цей принцип. У книзі поєднані пристрасть до своєї справи і мета: надихнути кожного читача.8. «100 ідей, що змінили мистецтво», Майкл Берд

Ідеальна книга для тих, у кого мало часу: вона складається зі 100 коротких есе, що описують ключові моменти у розвитку мистецтва. Можна читати в будь-якому порядку, робити перерви, відкривати випадкову сторінку… Ця книга ніби підлаштовується під темп життя читача. А корисної інформації дає дуже багато!

Кожна зі 100 ідей народилася в потрібному місці, але інколи випереджала свій час. Абстрактні картини, якими сповнене сучасне мистецтво, були ще у Давній Греції. Наприклад, в античності вірили, що видатного художника можна впізнати лише по одній лінії. Пліній Старший писав, що малюнок грецьких майстрів Апеллеса і Протогена, який складався лише з кількох кольорових ліній, був одним із найцінніших у колекції імператора Августа.

Та це лише 1 есе зі 100, тож читачів чекає більше відкриттів, які змінили курс мистецтва.9. «Основи. Графічний дизайн 04: Нові основи»

«Графічний дизайн: Нові основи» — це потужний професійний посібник для тих, хто починає освоювати професію.

Ви дізнаєтеся основи і ключові концепції візуальної мови. Як подолати прірву між програмним забезпеченням та креативним мисленням? Які методи знадобляться для розробки лого чи складного веб-сайту? Ви зможете професійно керувати кольорами, формами, лінями… Зробіть крок до успішної кар’єри.


10. «Щасливий дім», Ребекка Вест

«Щасливий дім» – це книга, яка доведе, що не обов’язково бути дизайнером інтер’єрів, щоб створити красивий дизайн дому. Вам не потрібно брати кредити на дорогі меблі чи наймати купу працівників. Ребекка Вест розповість, як з невеликими зусиллями підлаштувати оселю під вас, щоб вона підтримувала ваші мрії, надихала і допомагала почувати у безпеці. Книгу все ще можна придбати за попереднім замовленням зі знижкою. Це найсвіжіша новинка видавництва, яка прямує до друкарні, аби вже скоро зустрітися з читачами.Як вам перелік? Видання красиві і корисні, тож ви точно знайдете те, що потішить рідних. Ви й без нас знаєте, що «книга – найкращий подарунок». Лишень уявіть обличчя людини, що затіяла ремонт і розгортає із красивого пакувального паперу «Життя в кольорі» з порадами для інтер’єру... Або ж що відчує той, у кого вся квартира у рослинах, якщо отримає у подарунок «Міські джунглі»!

Надихайте рідних книгами ArtHuss.


Замовити книги у видавництві ArtHuss

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх