ілюстрація анімація бізнес графічний дизайн дизайн менеджмент мистецтво мода і краса про авторів про книжки arthuss

У видавництві ArtHuss виходить книга Дорона Маєра «WORKFLOW»

У видавництві ArtHuss виходить книга Дорона Маєра «WORKFLOW»

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу «WORKFLOW. Практичний посібник до творчого процесу». Вона доповнює тематику книг професійної літератури для творчих професій і містить поради, що допоможуть впорядкувати робочий процес.


Ця книга — посібник та набір ефективних інструментів для будь-якої людини, що займається проєктною діяльністю. У ній зібрані поради, які допоможуть завжди дотримуватися дедлайнів і організувати творчий хаос. Дорон Маєр розповідає, як грамотно розділити проєкт на етапи і фрагменти, як стати митцем, критиком і менеджером для самого себе. Та як від формування ідеї дійти до її реалізації. Планування і використання доступних ресурсів — це ключ до успіху, а не обмеження творчого процесу.


Автор книги Дорон Маєр має більш ніж 20-річний досвід роботи в широкому діапазоні творчих напрямків. Анімація, розкадровки, ілюстрація, дизайн, написання сценаріїв... Він працював над масштабними проєктами для мобільних ігор Disney, мультфільмами "Баранчик Шон" та "Секрети домашніх тварин". Він на власному досвіді вивчав креативність та структурування робочих процесів і виклав результати свого дослідження у стислих, чітко структурованих 28 розділах із наочними прикладами та ілюстраціями.

Дорон Маєр


Партнери видання: Projector, School of Visual Communication, креативна платформа CASES, Wacom Ukraine, фестиваль анімації Linoleum, центр літературної освіти Litosvita, Фамільна друкарня Huss.


Замовити книгу «WORKFLOW. Практичний посібник до творчого процесу»

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх