arthuss про книжки arthuss

Українські видавці представили понад 300 новинок, що вийшли з лютого

Українські видавці представили понад 300 новинок, що вийшли з лютого


Українські видавці представили 315 новинок, що вийшли з 24 лютого в Україні. Їх можна переглянути у розділі Вітрина новинок під час війни на культурно-видавничому проєкті «Читомо».

Цього разу найбільша кількість книжок представлена у категоріях «Нон-фікшн» (64) та «Зарубіжна художня література» (43), «Аудіокнижка» (42), а у розділі «Поезія» — лише 4 назви.

Загалом можна ознайомитися з книжковими новинками від 48 видавництв України. Найбільше книжок представили Видавництво Старого Лева, Навчальна книга — Богдан, Лабораторія, Віхола, Наш Формат, Vivat.

У цьому списку є і книги видавництва ArtHuss, бо ми продовжуємо працювати та тішити читачів новинками.


«Це наш давній і найвідвідуваніший спецпроєкт, який зазвичай ми робимо двічі на рік — перед Книжковим Арсеналом і Book Forum, аби читачі могли дізнатися про всі визначні новинки і визначитися з майбутніми покупками. Про те, що цього року ми маємо зробити Вітрину з новинками, які вийшли вже з лютого, сумнівів у редакції не виникало. Підтримка видавців і читачів — для нас завжди у пріоритеті, а під час війни — тим більше. Ми подалися на кілька грантів із Вітриною, адже організація цього спецпроєкту – доволі часомістка, але не виграли їх. У результаті зробили, як завжди, волонтерськими зусиллями, але дуже віримо, що не дарма і що читачі знайдуть потрібне чтиво й підтримують гривнею працю українських видавництв. Адже кожна книжка цього року — особлива»,

— наголошує Оксана Хмельовська, головна редакторка сайту.
Помітно збільшилася кількість новинок у категоріях «Українська художня література» та «Підліткова книжка». З’явився і новий розділ — «Книжки про війну». Загалом ознайомитися з виданнями можна у 11 категоріях.


«Ця вітрина новинок особлива. Це книжки, які редагувалися під звуки сирен, перекладалися у бомбосховищах. Це книжки, які б мали вийти у друкарнях Харкова, але через пошкодження підприємств були надруковані в інших областях і навіть за кордоном. Це книжки, які не мають бюджетів на промо й рекламу, бо видавці волонтерять, передають кошти на ЗСУ й захищають Україну на фронті, тому вся надія на самозарадність, на ваші поширення інформації і на купівлю книжок і підтримку галузі, дорогі наші читачі»,

— розповідає Анастасія Загоруй, координаторка проєкту.


Також на Вітрині новинок можна залишати вподобання для книжок, які вам сподобались, а також простежити вподобання Читомо, які позначені літерою «Ч». Крім того, штучний інтелект може порекомендувати відвідувачам книжку.

Згодом на сайті з’являються і добірки від літературних критиків.

Нагадаємо, що у 2021 році лише до Книжкового Арсеналу на Вітрині представили понад 600 новинок.Замовити книги ArtHuss

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх