arthuss бізнес маркетинг менеджмент

Видавництво ArtHuss стало партнером Ukrainian Marketing Forum

Видавництво ArtHuss стало партнером Ukrainian Marketing Forum

Видавництво ArtHuss стало партнером Ukrainian Marketing Forum. Це щорічні зустрічі спільноти професіоналів, які пропонують нові ідеї, розробляють стратегії та продукти і формують клієнтський досвід.


Цьогорічний форум відбудеться в онлайн-форматі 3-4 червня. Серед спікерів будуть як українські, так і закордонні експерти. Вони поділяться практичними порадами і кейсами відомих компаній Monobank, Borjomi, Varus… У програмі заходів лекції від засновників креативних компаній Fedoriv та Banda Agency, квести, переосмислення ролі лідера, поради, як запускати стартапи і перетворювати локальні компанії в глобальні.


Як пов’язана сфера маркетингу та книги ArtHuss про мистецтво?


Ми заснували серію «Менеджмент і креативність», яка знадобиться тим, хто хоче уникнути банальності в управлінні і створити сучасну та дієву компанію. Книга засновника Behance Скотта Белскі «Плутанина посередині» допоможе пережити етап турбулентності на шляху від створення проєкту до його реалізації: сформувати команду, розподілити обов'язки мати запасний план і розподіляти ресурси. Книга «Жіноча компанія» містить сотню інтерв'ю, у яких підприємниці та мисткині діляться особистим досвідом та тим, що їх надихає. А видання «Арт-фірма» від професора Копенгагенського університету П’єра Гіє де Монту ознайомить з поняттям естетичного лідерства. У його книзі видатні філософи стають теоретиками та порадниками у питаннях бізнесу, адже автор вважає, що мистецтво та маркетинг можуть навчатися одне в одного.


Організатор українського форуму маркетингу – IdeasFirst, які допомагають вдоскналювати знання у цій сфері, розвивати дизайн-мислення і організовують візити бізнес-мислителів. Це ідейний натхненник, який відстежує світові тенденції і проривні ідеї. І видавництво ArtHuss долучається, аби поширювати ці ідеї в Україні.


__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво - в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх