ілюстрація анімація графічний дизайн дизайн підбірки

Стати експертом, не виходячи з дому

Стати експертом, не виходячи з дому

Коли всі рослини пересаджені, кімнати прибрані, нові рецепти приготовані, комп’ютерні ігри набридли, а карантин ще не скінчився… Потрібно знайти нове заняття. Якщо у вас давно була мрія освоїти нову сферу, можливо, саме час? Зібрали для вас рекомендацію із наших книг для представників творчих професій. Вони розраховані не лише на професіоналів, а й на новачків. Тож ідеально пасують для самоосвіти.


1. Анімація

Полюбляєте мультфільми і встигли передивитися усі частини Шрека чи Діснеєвську класику? Ці книги підкажуть вам, як анімація працює «зсередини»: як створили ваші улюблені спецефекти чи як і вам стати аніматором. «Історія анімації» Нікіти Кравцова ознайомить із зародженням цього мистецтва. Від наскельних малюнків у печері Франції, дослідів давніх греків, оптичних іграшок до перших короткометражних мультфільмів та спецефектів у Голлівудських фільмах. «Анімація. Посібник з виживання» від майстра класичної анімації Річарда Вільямса навчить вас малювати різні типи ходи, емоції персонажів, тварин, показувати рух та настрої у мальованій анімації. Автор пояснює типові помилки та як їх уникати, аби створити якісний продукт. А книга Ендрю Селбі «Анімація» ‒ проведе вас крізь усі етапи анімаційного процесу: від ідеї, написання сценарію до монтажу, озвучення та дистрибуції готової стрічки у кінотеатри. А ще Селбі написав поради, як скласти портфоліо, аби отримати роботу в омріяній сфері.2. Ілюстрація

Тут ми маємо для вас 2 книги, які розкриють ваш творчий потенціал. Автори Джо Девіс та Дерек Бразелл ‒ ілюстратори, що працюють в індустрії, малюють на замовлення, викладають в університеті та очолюють журнал для митців… Їх книги допоможуть тим, хто полюбляє малювати, перетворити хобі на професію. «Як стати успішним ілюстратором» ‒ це практична інструкція, як шукати клієнтів, оцінювати свою роботу, представляти творчість у соцмережах та як укласти договір, аби убезпечити себе та інтелектуальну власність. А оскільки у книзі викладені юридичні тонкощі роботи за кордоном, шукайте у блозі ArtHuss юридичний коментар від українських експертів, як вести справи у вітчизняних реаліях. Видання «Як зрозуміти ілюстрацію» надихне прикладами робіт інших митців, аналізом стилів, виражальних можливостей форм та кольорів, розповість, у яких сферах працюють ілюстратори, аби читачі обрали, у якому напрямку розвиватися: стріт-арт, репортажна ілюстрація, книжкова…3. Серія «Основи. Графічний дизайн»

Ідеальна для новачків серія, у якій вже видано 3 книги. У першій «Підхід та мова» читачі засвоять основні терміни та історію розвитку галузі, формати та технічні нюанси. Інтерв’ю з експертами розкриє кейси, з якими стикаються професіонали на практиці. А своєрідні «домашні завдання» в кінці розділів сприяють закріпленню навичок та розвитку майстерності. Друга книга з серії «Дизайнерське дослідження» пояснить, як правильно збирати інформацію відповідно до завдання: контекст дизайну, дослідження аудиторії, ринку… Як ці дані осмислити та презентувати замовнику, аби створити продукт, який вдовольнить потреби аудиторії. А третя книга «Генерування ідей» допоможе подолати арт-блок. Адже креативне мислення — навичка, яку можна розвивати. І все, що вам потрібно ‒ це знати як вловити ідею за допомогою різних методів: в студії, чи на основі матеріалів, з якими працюєте, на макро- чи мікрорівнях, за допомогою мозкового штурму....4. Історія графічних стилей

Книга «Графічні стилі: від вікторіанців до хіпстерів» ‒ невичерпне джерело візуального натхнення. Модернізм, ар-деко, дадаїзм, героїчний романтизм, постмодернізм… Це історія розвитку галузі графічного дизайну, у якій можна знайти незвичні прийоми і застосовувати їх у своїх роботах. У книзі більш ніж 700 зображень, тож наочність матеріалу гарантована. До того ж автор, Стівен Геллер ‒ американський графічний дизайнер і мистецтвознавець, а отже знає, як поєднувати теорію та практику. «Графічні стилі: від вікторіанців до хіпстерів» ‒ must read, аби зрозуміти, як розвивалися стилі і смаки людей.Креативність ‒ це не навичка, яку можна розвивати завдяки спогляданню мистецтва, самонавчанню, спілкуванню з творчими особистостями… Яку б сферу ви не обрали, ви отримаєте задоволення від нових знань та можливостей, які відкриють перед вами автори наших видань.

__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво - в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх