дизайн дизайн інтерєру про книжки arthuss стиль життя

Який візерунок розкаже краще саме про вас?

Який візерунок розкаже краще саме про вас?


«Найкращі домівки – унікальні. Вони вміщують те, що могли б вибрати тільки ви»


Ребекка Етвуд


Дім – це особливе місце, яке ви створюєте для себе та близьких. Тому оселя може розповідати безліч унікальних та неповторних історій. Історію про вас, про ваш життєвий шлях та про те, що ви любите. І візерунок – це надзвичайно потужний інструмент, за допомогою якого ви можете це зробити саме так, як забажаєте.

Книга «Життя з візерунком» познайомить вас з основами колористики, навчить як знайти та зафіксувати те, що подобається, розповість про майстерність поєднання кольорів, текстур, форм візерунків. А також про те, які візерунки обрати для кожної з кімнат, щоб відкрити власну індивідуальність. В книзі зібрані проєкти, інструкцію до яких склала сама Ребекка Етвуд. Керуючись ними, ви зможете власноруч задекорувати безліч речей, починаючи від порцеляни та закінчуючи оббивкою для узголів’я ліжка.


У книзі «Життя з візерунком» ви також знайдете безліч інформації про те, які візерунки обрати для диванів, подушок та навіть килимків, але зараз пропонуємо вам розглянути декілька порад, щодо прикрашання обідньої зони.

Обідня зона – серце та душа будь-якого будинку. Це місце, де збираються найрідніші для святкування маленьких сімейних свят та найважливіших подій, місце, де ведуться найтепліші розмови з коханими та проводять вечори наодинці. Візерунок кімнати має притягувати та благати залишитись…


Зверніться до власної історії та традицій

Прикрасьте ваш обідній простір улюбленими сімейними реліквіями. Наприклад, наша сім’я привозить по філіжанці з аутентичним візерунком з кожної країни та міста, куди ми їздили в подорож. Одна за одною вони ставали в ряд на відкритих полицях нашої кухні, а з роками ці поодинокі візерунки сформували колекцію, яка додає просторові індивідуальності та самобутності.

Якщо ви раптом не пригадуєте речей, що підійшли б, пошукайте підказок в інших кімнатах і ви неодмінно знайдете щось, що зробить обідній простір особливим.
Покажіть своє творче бачення

Розкажіть про свою особистість через декорування стін. Наприклад, повісьте улюблений витвір мистецтва. Нехай картина буде центром уваги: великою та яскравою.

Або ж прикрасьте стіни декількома картинами, що найкраще розкажуть про ваші інтереси. Проте Ребекка Етвуд пропонує не зациклюватися на правилах: чіпляйте будь-які зображення, що подобаються. Адже їх завжди легко перевісити та змінити.


Прикрасьте простір речами, що нагадують вам про рідних

Замість картин Ребекка Етвуд пропонує повісити, наприклад, рецепт томатного соусу, написаного рукою вашої бабусі. А стіл можна зібрати з пофарбованих вінтажних дверей дому де ви виросли. Такий інтер'єр здатний відкрити вашу індивідуальність більше, ніж той, що ви знайдете в магазині.


Не забувайте про мету

Обідня зона має пасувати як для вечору з коханим та дітьми, так і для вечірок з келихом білого сухого... Тому візерунок у кухні має бути універсальним, цікавим та невимушеним. У книжці Ребекки Етвуд прикладом слугує обідня зала Вейна Пейта та Ребекки Тейлор і нам здається, що вона просто чудово підходить для усіх цілей: масивний стіл з потертого дерева, неймовірно звабливе крісло в маленький квітковий синьо-білий візерунок який так гармонійно поєднаний з візерунком плитки на підлозі… Чудовим удосконаленням цього обіднього простору слугують написаний власноруч власником будинку витвір мистецтва та затишні подушки на стільцях та кріслі, орнаменти на яких лише доповнюють загальний вигляд кімнат.P.S. Попереджаємо, книга – абсолютна естетика. Гортаючи сторінки, є величезний ризик забути про усі свої справи і тільки те й робити, що роздивлятися неймовірно красиві фотографії чудових, таких неповторних предметів та домівок, дивлячись на які, здається, що вдалося зазирнути прямо в душу господареві цих речей.


Авторка тексту: Єлизавета Крамаренко


Замовити книжку «Життя з візерунком»

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх