ілюстрація бізнес дизайн менеджмент мистецтво мода і краса про книжки arthuss стиль життя

«Жіноча компанія» - порція натхнення та завзяття від жінок, які реалізувались у різних творчих напрямках

«Жіноча компанія» - порція натхнення та завзяття від жінок, які реалізувались у різних творчих напрямках


106 представниць креативних професій, 106 інтерв’ю, близько тисячі текстів підтримки.

Книга Ґрейс Бонні «Жіноча компанія» - праця, в якій авторка зібрала безліч інтерв’ю з жінками, котрі зуміли втілити свої творчі мрії в реальність. Це дизайнерки, музикантки та представниці багатьох інших, не менш цікавих професій. Усі вони різні, але їх об’єднує як мінімум одна річ: кожна з них знайшла справу свого життя.

У книзі жінки діляться своїми думками стосовно питань пошуку натхнення та відповідають на ключові питання ведення бізнесу. Наприклад, на що саме потрібно звернути увагу перед тим, як почати власний бізнес? Що таке успіх? Чим вони пожертвували під час проходження свого бізнес-шляху?
Важливі «інсайти» у кожній відповіді

Усі жінки, з якими нас познайомила книга, знаходячись на шляху до втілення своїх мрій, віч на віч стикались з труднощами. Великими чи малими. Але, як сказала Джоді Паттерсон (одна із представлених підприємниць), відповідаючи на питання Який найважливіший урок ви засвоїли у веденні бізнесу?:

«Переможці – це невдахи, які піднімаються після падіння. Крапка.»

До речі, мені дуже сподобались відповіді декількох жінок на це та інші важливі питання такі, як: Що б порекомендували тим, хто починає бізнес у креативних індустріях? Який ваш особистий чи професійний девіз? і т.д.
Вважаю, що деякі з цих відповідей потрібно висвітлити тут. Поради, які випливають із них, не єдині у книзі і далеко не основні (тобто ті, на які потрібно звернути увагу в першу чергу) проте дуже очевидні, та, водночас, малопомітні. Парадокс, але так і є.


Тому ось декілька рекомендацій, які можна підкреслити з відповідей:

  • Довіряйте інтуїції, радить Ліза Гант, дизайнерка(с.45) адже дійсно, як мінімум образливо коли ти припустився помилки і зрозумів, що перше відчуття було правильним;

  • Опануйте соцмережі, пише Женев’єва Гордер, дизайнерка інтер’єру (с. 58) тому що хочемо ми цього чи ні, та соцмережі – неймовірно потужний інструмент у сучасному світі;

  • Фей Андраде, дизайнерка ювелірних виробів (с. 147 )радить не сприймати все близько до серця і мені здається, що цей неймовірно важливий аспект не потребує пояснень узагалі;

  • І неймовірно важлива цитата стосовно професійного девізу від письменниці Ешлі С. Форд (с. 313) – «Ти важливіша, ніж найгірша твоя помилка». Так, так і ще раз так.
Наостанок, не буду вам описувати 100 причин, чому та кому варто прочитати цю книгу.


Напишу три і вважаю, що їх буде достатньо:

  1. Читаючи інтерв’ю цих чудових людей у вас неодноразово виникатиме відчуття того, що дивитесь на себе у дзеркало. І це добре. Чому? Тому що вони, як і усі ми, на шляху до мрій стикались з безліччю труднощів. Та все рівно змогли. І ви зможете. Поради, зібрані у книзі, вам допоможуть.

  2. Якщо ви досі не знаєте «ким станете, як виростете», але ви у пошуку - книга містить десятки інтерв’ю неймовірних жінок – професіоналок своєї справи, які є прикладом того, що мати справу життя- справжнє щастя. Та дивлячись на те, представницями яких чудових та творчих професій вони є питання з пошуком роботи мрії закривається в першу годину читання.(я, звичайно, жартую. Але в кожному жарті..)

  3. Якщо ви маєте креативну справу життя і навіть успішний бізнес на цій справі, деякі поради допоможуть вам стійко вистояти перед кризами та періодами вигорання від яких, на жаль, ніхто не застрахований.


До речі, я вже неодноразово писала, що просто обожнюю роздивлятись на дизайн інтер’єру житлових приміщень та робочих просторів тому не могла не звернути увагу на те, як по особливому виглядають робочі приміщення жінок. А неймовірна якість друку дозволяє роздивитись окремо кожну детальку на столі на кожен постер на стіні.


Авторка: Єлизавета КрамаренкоЗамовити книжку «Жіноча компанія»

__________________________________________________________

Читати новини видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та красу читайте в нашому блозі

Читати блог ArtHuss

Наверх