Презентація книги "Культура гармонії" в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського

Презентація книги "Культура гармонії" в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського


Видавництво ArtHuss разом з Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського (читальний зал публікацій ООН) презентували український переклад (літературне редагування Оксана Плаксій) книги "Культура гармонії" за участі її автора - китайського філософа, культуролога пана ВАН ГЕ (творчий псевдонім - ХЕ ФЕН).


Праця сучасного китайського автора, присвячена дослідженню культури гармонії від найдавніших часів і донині. Хе Фен спирається на історичні китайські філософські традиції та розглядає вивчення, розвиток і поширення культури гармонії в світі як гуманітарну стратегію розбудови суспільства єдиної долі — майбутнього об’єднаного людства.


Учасники презентації не тільки отримали можливість поспілкуватись з автором, а й отримали з його рук в подарунок книгу з автографом.

Видання здійснено на замовлення Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА) за сприяння Посольства Китайської Народної Республіки в Україні. Рекомендоване до видання в межах заходів із відзначення 100-річчя Національної академії наук України.__________________________________________________________

Читати «Новини» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх