arthuss графічний дизайн дизайн

Видавництво ArtHuss на Krupa UI/UX Conference

Видавництво ArtHuss на Krupa UI/UX Conference


Масштабна дизайн-конференція, автор терміну User Experience, спікери з усього світу… І як із цим пов’язане видавництво ArtHuss? Ми стали партнером освітньої платформи Projector, яка організовує головну дизайн-конференцію України Krupa.

Серед різноманіття подій та лекцій знайдете книги ArtHuss, які ми видали спеціально до цієї події. У 2018 році її відвідало понад 1000 дизайнерів, а 6 квітня все буде навіть масштабніше!

Кожен спікер – експерт своєї справи, який продукує потужний контент. Розробники програм, директори креативних департаментів, куратори... Своїм досвідом поділяться дизайнери Google, Soundcloud, Kiwi, Wix та інших впливових компаній. Тож відвідувачі отримають максимально корисну інформацію та свіжі тенденції сфери дизайну.

Організатори поділять лекції на два паралельні потоки, окрім виступу Дона Нормана, бо його мають почути всі. Він професор когнітивних наук, досліджував поведінку споживачів та розробив важливі концепції, які допомагають створювати буденні речі комфортними. І саме ArtHuss видало дві книги Дона Нормана.


Цей гуру дизайну здивувався, що видавництво взялося за таку масштабну справу у стислі терміни. Та ми впоралися! Тож тепер читачі зможуть отримати автограф експерта на Krupa, якщо забажають. «Опанувати складність» та «Емоційний дизайн» – це практичні приклади, теоретичні дослідження і влучні роздуми про те, що дизайн володіє світом. І Дон Норман навчить, як ним користуватися.

__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх