Купи книги та вигравай квиток на мистецьку онлайн-лекцію «Огюст Ренуар і музи художника»

Купи книги та вигравай квиток на мистецьку онлайн-лекцію «Огюст Ренуар і музи художника»

Цього тижня продовжуйте читати книги ArtHuss, та вигравайте цінні призи і подарунки за покупки в нашому інтернет-магазині www.arthuss.com.ua


З 7 по 12 липня купуйте книги на сайті видавництва ArtHuss, та беріть участь у розіграші електронного квитка на арт онлайн-лекцію «Огюст Ренуар і музи художника» (російською) від наших друзів та партнерів Art People.Space — освітнього простору, що об’єднує шанувальників та професіоналів арт-галузей. Мета товариства Art People.Space – дозволити кожному пізнати та полюбити світ мистецтва і навчитися повсякчас бачити прекрасне навколо.


Ренуар захоплено шукав і знаходив красу у звичайних, буденних справах простих людей. Неперевершений майстер світла, він виписував на своїх полотнах дійсно чарівні миті життя, змушуючи картини оживати, дихати, рухатися.


На лекції згадаємо найвідоміші роботи художника, зазирнемо за лаштунки улюблених сюжетів та,звісно, познайомимося із жінками-музами у житті відомого імпресіоніста.

Долучайтесь та вигравайте!


Нагадуємо, що усі, хто придбав наші книжки автоматично стають членами «клубу ArtHuss». Усі члени клубу мають шанс стати учасником «GOLD-клубу ArtHuss» та отримати карту постійного читача із персональною знижками та бонусами від видавництва. Що для цього потрібно? Дізнайтесь у статті.


В магазин

__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво - в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss


Наверх