Про ментальне здоров’я та лайфхаки для розвитку мозку: зустрічайте топових спікерів конференції Brain Ukraine 2021

Про ментальне здоров’я та лайфхаки для розвитку мозку: зустрічайте топових спікерів конференції Brain Ukraine 2021

Як залишатися в ресурсі, навчитися концентруватися в епоху багатозадачності, прокачати свою пам’ять? Як лишатися продуктивним і в 70 років? Чому фізична активність така важлива для мозку?

Про це та багато іншого розкажуть на першій конференції Brain Ukraine про можливості людського мозку, а також способи підвищення його продуктивності, яка відбудеться 12 жовтня в київському конференц-холі «Оазис». Brain Ukraine 2021 буде цікава абсолютно всім, хто піклується про саморозвиток та прагне поліпшити якість свого життя: бути ефективним на роботі, в школі чи університеті, краще опановувати інформацію в самоосвіті, не «вигоряти» й лишатися енергійним.

Організатор заходу – міжнародна компанія Smile-Expo.


П’ятірка топових спікерів Brain Ukraine

На івенті виступлять провідні експерти у сфері нейропсихології, біології, поведінкової психології, коучі тренінгових центрів, дієтологи. Вони розкажуть про функції мозку та способи підвищення його когнітивних здібностей.


Серед спікерів конференції:

Олег Кришталь – професор, доктор біологічних наук, академік НАН України. Обіймає посаду першого заступника директора Інституту фізіології ім. О. Богомольця НАН України. Член Європейської академії наук. Вчений виступить із темою «Я і мозок. Простими словами про складні механізми функціонування мозку».

Дмитро Вакуленко – медичний психолог, співзасновник психологічного центру «Початок», постійний запрошений експерт каналу «1+1». Експерт розкриє тему «Фізична активність і робота мозку: чому не варто нехтувати фізкультурою».

Богдан Ткач – перший український нейропсихолог, вчений, доктор психологічних наук, засновник Української наукової школи нейропсихології, керівник науково-дослідного відділу Першої нейромаркетингової компанії України Neuro Psy Tech Group. На Brain Ukraine вчений розповість про сучасні нейротехнології, створені для покращення діяльності мозку.

Світлана Фус – лікарка-дієтологиня вищої категорії, засновниця Центру нормалізації ваги та співзасновниця компанії «ProПорція». Спікерка розповість про важливість збалансованого харчування для роботи мозку.

Віктор Рубльов – тренер з розвитку можливостей мозку, брейнхакер, директор із розвитку «Бізнес Радіо», головний редактор радіошоу «МОТИВ». Входить до трійки найкращих тренерів України за результатами акредитації тренінгових компаній Академією ДТЕК. Тема доповіді – «Як поліпшити концентрацію та бути продуктивним під час постійних відволікань і багатозадачності?».


Крім доповідей, на гостей Brain Ukraine чекають й інші цікавинки: ресурсна медитація, класні призи від партнерів та секрети 7-річного хлопчика, який вміє рахувати «про себе» довжелезні числа.


Докладну програму заходу шукайте на офіційному сайті.


Нейропромокод та комбоквиток на дві конференції

Скористайтеся шансом заощадити! Спікер конференції, нейропсихолог Богдан Ткач дарує промокод на 40%-ву знижку. Просто введіть BrainTkach під час реєстрації – нова ціна приємно здивує. Крім того, наразі діє пропозиція «Подвійний квиток», завдяки чому ви маєте можливість відвідати дві конференції – Brain Ukraine та Biohacking Conference Kyiv майже за ціною однієї. Акційні пропозиції доступні на сайті brainukraine.com.ua.

Наверх