arthuss анімація про книжки arthuss

Книги видавництва ArtHuss потрапили до першої в Європі бібліотеки по анімації і кінематографу

Книги видавництва ArtHuss потрапили до першої в Європі бібліотеки по анімації і кінематографу


Наші книги про анімацію щасливо долетіли до Італії! Там у місті Генуя автор книги "Світова історія анімації" Джанальберто Бендацці створює першу в Європі бібліотеку по анімації і кінематографу.

І поки пан Бендацці гортає свій примірник, ви можете придбати один і для себе.


Крім книги "Світова історія анімації" до першої в Європі бібліотеки по анімації та кінематографу потрапили такі наші книжки, як "Анімація: посібник з виживання" Річарда Вільямса, "Загмайстер і Волш. Краса", "Анімація" Ендрю Селбі та "Історія анімації" Нікіти Кравцова.


Директор видавництва Костянтин Кожемяка поділився, що отримав пізній дзвінок о 22:00. Телефонував пан Бендацці, який за півгодини до дзвінка якраз отримав надіслані книги. «Він змусив перекладача набрати мій номер, коли оглянув українські видання Селбі, Вільямса і звісно ж, власну книгу. Не зміг дочекатися ранку щоб висловити свій захват від наших видань, які за якістю верстки і поліграфії вище за оригінали, які всі в нього є в наявності», – радісно сповістив наш директор команді видавництва.

У такі моменти ми розуміємо, що усе робимо правильно: із задоволенням видаємо якісні книги і ділимося ними зі світом. Вони приносять захопливі години читання та естетичне задоволення. А свій примірник «Світової історії анімації» замовляйте на сайті видавництва.Замовити книжку «Світова історія анімації. Книга перша: Від початку Золотої доби»

__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво - в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх