Замовляйте книги та вигравайте коробку-сюрприз від ArtHuss & Bookowina

Замовляйте книги та вигравайте коробку-сюрприз від ArtHuss & Bookowina

Цього тижня продовжуйте читати книги ArtHuss, та вигравайте цінні призи і подарунки за покупки в нашому інтернет-магазині www.arthuss.com.ua


З 14 по 19 липня купуйте книги на сайті видавництва ArtHuss, і беріть участь у розіграші коробочки з книгою та вином від наших друзів Bookоwina. Що за книжка буде в коробочці? Сюрприз від видавництва ArtHuss. Долучайтесь та вигравайте!


Bookоwina — щомісячна передплата на коробку з книгами та вином (чи какао:). Подарунок собі або близький людині, що смакує та дивує. Команда створила сервіс Bookоwina, щоб дарувати гарний настрій добрим людям. Ми знаємо, як важко знайти час для себе, як мучить процес вибору, як іноді хочеться загорнутися у ковдру та провести вихідний за книгою та вином. Знаємо, тому що ми такі самі:) Раз на місяць ми будемо надсилати вам коробку з книгами та пляшкою вина (пакунком какао), аби ви могли насолоджуватися мистецтвом у двох його проявах: літературному та гастрономічному.


Нагадуємо, що усі, хто придбав наші книжки автоматично стають членами «клубу ArtHuss». Усі члени клубу мають шанс стати учасником «GOLD-клубу ArtHuss» та отримати карту постійного читача із персональною знижками та бонусами від видавництва.

Що для цього потрібно? Дізнайтесь у статті.


В магазин

__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво - в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх