arthuss мистецтво про авторів про книжки arthuss

Kyiv Art Week: презентація мемуарів Марини Абрамович "Пройти крізь стіни"

Kyiv Art Week: презентація мемуарів Марини Абрамович "Пройти крізь стіни"

Видавництво ArtHuss представляє український переклад автобіографії зірки сучасного перформансу – Марини Абрамович. Видання виходить в серії Ukrainian Art Book. Марина Абрамович – одна з найвідоміших художниць сьогодення. Її велика особиста історія – це історія втрат, болю та невпинного розширення меж розуміння людини. В автобіографії Абрамович відверто розповідає про свої стосунки з найближчими людьми, про непростий шлях до світу мистецтва, і звичайно, про перформанси, сповнені страху, болю, виснаження, небезпеки та безкомпромісного прагнення зрозуміти межі людських можливостей. 

Ця книга є ключем до розуміння не лише Марини Абрамович, а й новітнього мистецтва, історії постсоціалістичних країн і сучасності загалом.

Презентація відбудеться в рамках Kyiv Art Week за участі видавничої групи у складі: Костянтина Кожемяки (засновник видавництва ArtHuss), Олександра Михеда (перекладач книжки), Маргарити Єгорченко (редакторка видання), Миколи Ковальчука (дизайнер і верстальник книжки).

Подія відбуватиметься в комплексі "Торонто-Київ" (Київ, вул. Велика Васильківська, 100) в рамках експозиції Видавництва ArtHuss на стенді №18.

Початок 25 травня о 18-00.

Тільки під час презентації гості події матимуть змогу придбати книгу зі знижкою 20%.

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/211094229678931/

__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво читайте в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх