Онлайн-конференція “МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ АБО СЕРВІС? Що повертає пацієнта 2021 року”

Онлайн-конференція “МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ АБО СЕРВІС? Що повертає пацієнта 2021 року”

«МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ АБО СЕРВІС? Що повертає пацієнта 2021 року» - перша всеукраїнська онлайн-конференція з питань сервісу у системі охорони здоров’я відбудеться 15 квітня 2021.


Організатор заходу, компанія IN WHITE, найбільший виробник медичного одягу, законодавець медичної моди в Україні, надає можливість БЕЗОПЛАТНОЇ участі керівникам та лікарям 500 державних медичних закладів, що зареєструються першими на inwhite.org.ua. Це свідомий внесок компанії у трансформацію системи охорони здоров’я країни.

Зміна моделі фінансування закладів охорони здоров’я, яку вже три роки впроваджує Національна служба охорони здоров’я, надала державним медзакладам нові управлінські та фінансові можливості і створила реальні умови для здорової конкуренції між державними та приватними клініками.


Сервіс у медзакладі надзвичайно впливає на рівень довіри пацієнтів і підвищує рівень дотримання ними лікарських приписів, а значить - і ефективність лікування в цілому. Сучасний пацієнт тепер має вибір, куди нести власні або “вести за собою” державні кошти і не хоче отримувати безлику процедуру від байдужого медика. Комунікація лікар/пацієнт або навіть клініка/пацієнт - це вже невід’ємний елемент професійно наданої сучасної медичної послуги. Сервіс - не тільки обличчя бренду вашої клініки, а й дієвий інструмент для підвищення її прибутку.


15 квітня у безпечному та зручному онлайн-форматі ви отримаєте:

 • важливі знання про побудову медичного бізнесу онлайн;
 • інструменти побудови ефективного пацієнтоорієнтованого сервісу;
 • реальний план розвитку клініки, медичного центру або кабінету приватної практики;
 • нові стратегії формування довіри клієнтів та створення правильного іміджу закладу;
 • розуміння сучасних тенденцій у бізнесі в медичній сфері;
 • якісний нетворкінг з колегами з усієї України.


Серед спікерів:

 • Ярослав Заблоцький, доктор медичних наук і професор Львівського медичного університету. З 2010 року президент Асоціації імплантологів України та почесний президент Асоціації приватних стоматологів, керівник міжнародної стоматологічної мережі «Клініка Заблоцького» у Львові та Центру Стоматологічної Імплантації у Києві;
 • Галина Усенко, директор мережі клінік Into-Sanа, в яких впроваджуються міжнародні стандарти якості послуг JCI (від найавторитетнішої міжнародної акредитуючої організацією у світі Joint Commission International).
 • Наталія Тулінова, СЕО, провідний консультант у консалтинг-агенції “Здорові комунікації”.
 • Володимир Заїка, власник та бізнес-тренер компанії "ClinicPro Consulting", експерт і спікер на міжнародних форумах “Менеджмент в охороні здоров’я”. Автор і ведучий навчальних комплексних проектів з підвищення рівня управління, переговорів, особистої ефективності, лідерства, створення команди, якісного обслуговування клієнтів і постановці сервісу. Сертифікований консультант TACIS.
 • Юлія Філь, керівник відділу сервісу та комунікації державної Дитячої поліклініки №6 (м. Одеса).
 • Олена Цисар, партнер 4service Group, експерт, засновник Центру сервіс-менеджменту CSMC.
 • Валентин Яроменко, CEO консалтингової компанії з розробки та впровадження систем продажів - «White Sales». Засновник брокерської компанії з продажу первинної нерухомості Києва та Львова - «Creators.city». Автор філософії білих продажів та процесу конвеєру продажів.
 • Наталія Шелест, Керівник відділу клієнтського сервісу та стандартів якості ADONIS


Генеральні партнери події - ГО “Медичні лідери”, медичний онлайн-хаб DOC.UA, видавництво ArtHuss.

Пацієнтоорієнтованість - це ефективний рушій розвитку сучасного медичного закладу сьогодні!

Давайте разом створимо медицину, людяну до пацієнта і лікаря!


Більше інформації за телефонами:

+38 044 384 02 23

+38 099 132 08 08

+38 097 132 08 08

+38 063 132 08 08


Будемо раді бачити Вас на конференції!


Відвідуйте конференцію та замовляйте книжкову новинку «Дизайн-мислення в охороні здоров’я» для послідовників дизайн-мислення в системі охорони здоров’я, проілюстровану реальними проблемами й переконливими історіями з життя.

Замовити книжку «Дизайн-мислення в охороні здоров’я»


__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво - в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх