Чайковський: Україна на карті життя та творчості. Презентація книги і відкриття барельєфу П. І. Чайковського

Чайковський: Україна на карті життя та творчості. Презентація книги і відкриття барельєфу П. І. Чайковського

«Чайковський: Україна на карті життя та творчості» — спільний проект Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського та видавництва ArtHuss, присвячений 180-річчю від дня народження Петра Чайковського та 80-річчю присвоєння його імені Київській консерваторії (НМАУ).


Одинадцять яскравих, захопливих досліджень провідних українських музикознавців запрошують читача в подорож у нескінченно прекрасний світ доленосних перетинів Чайковського і України, перевертаючи уявлення про «українські виміри» геніального композитора.


Візуальну концепцію книги, її особливу атмосферу створено численними фотографіями й унікальними автографами. Картини та літографії сучасників композитора дають читачеві змогу по-новому побачити Україну XIX століття — натхненну, креативну, неповторну в її сердечній теплоті й емоційному резонансі з красою світу.


25 вересня о 13:30 на сходах головного входу Оперної Студії НМАУ (вулиця Архітектора Городецького, 1-3/11) відбудеться урочисте представлення видання року «Чайковський: Україна на карті життя та творчості» та відкриття барельєфу Петра Чайковського.


Open-air, вхід вільний.


Підписуйтесь на подію у Фейсбуці, щоб не пропустити:

https://www.facebook.com/events/957843458015627/

__________________________________________________________

Читати більше «Новин» видавництва ArtHuss

__________________________________________________________

Більше про світове та українське мистецтво - в нашому блозі.

Читати блог ArtHuss

Наверх