Майкл Льюрік, Жан-Поль Томмен, Ларрі Лайфер

Майкл Льюрік, доктор філософії, — популярний спікер і викладач предмету «Дизайн-мислення» в різних університетах. Він — автор The Design Thinking Toolbox та міжнародного бестселера The Design Thinking Playbook, у якому описує усвідомлену трансформацію людей, команд та організацій. Льюрік — міжнародно визнаний авторитет у галузі цифровізації, інновацій та організаційних змін. Співпрацює з коледжами, університетами та компаніями.


Жан-Поль Томмен, доктор філософії, — тренер студентів і менеджерів протягом багатьох років. В Європейській бізнес-школі (м. Вісбаден) він створив тренерську програму, яку впродовж останнього десятиліття успішно пройшли тисячі зацікавлених людей. Його німецьке видання Coaching — одна з фундаментальних робіт у цій галузі. Читає лекції з лідерства, організаційного розвитку та ділової етики в різних коледжах та університетах. Також він часто консультує великі та малі компанії.


Ларрі Лайфер, доктор філософії, — одна з найвпливовіших постатей галузі у світі та основоположник дизайн-мислення. Він вивів дизайн-мислення на глобальний рівень та скеровував численні компанії, інноваційних практиків та студентські команди в пошуку нових можливостей ринку. Протягом багатьох років Лайфер розробляв різні методи дизайн-мислення та пристосовував їх до індивідуальних потреб дизайн-мисленнєвого життя. Крім того, він — професор технічного проєктування та директор-засновник Центру досліджень дизайну в Стенфорді та Програми досліджень дизайн-мислення ім. Гасса Платтнера у Стенфорді.

Наверх