Шон Адамс

Шон Адамс - штатний викладач у Коледжі мистецтв і дизайну в Каліфорнії, один із засновників відомої фірми AdamsMorioka, а також єдиний президент в історії AIGA (Американського інституту графічних мистецтв), якого було обрано на два терміни. Адамс тричі входив до складу національної ради AIGA, був президентом AIGA в Лос-Анджелесі.

У 2014 році Адамса нагороджено медаллю AIGA, найвищою нагородою в професії, він стипендіат AIGA та член Міжнародної конференції дизайну в Аспені, автор численних журнальних колонок і кількох книжкових бестселерів. Адамс потрапив до переліку сорока найвпливовіших людей, що формують світовий дизайн, а також до десятка найвпливовіших графічних дизайнерів у Сполучених Штатах.

Його блог, Burning Settlers Cabin, регулярно потрапляє до списку десяти найкращих дизайнерських блогів у США. Адамс — автор відеокурсів із дизайну, брендингу та історії дизайну на lynda.com, а його курс «Основи графічного дизайну: макет і композиція» переглянули понад 1,45 мільйона разів із моменту запуску в 2013 році.

Клієнтами Адамса були Академія кінематографічних мистецтв і наук, Adobe, Gap, The Metropolitan Opera, Frank Gehry Associates, Richard Meier Associates, Nickelodeon, USC, Sundance та Disney.

Наверх